Zbiórka Ogłaszamy Czerwony Alarm - zdjęcie główne

Ogłaszamy Czerwony Alarm

6 605 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 106 osób

Ogłaszamy czerwony alarm

45, tyle w tym roku wysłaliśmy psów do nowych domów. Psów odpiętych z łańcuchów, wyciągniętych z "hodowli" oddanych przez ludzi, którzy z rożnych przyczyn życiowych nie mogli pełnić nad nimi opieki. Większość z tych psów nie miała niczego, poza problemami ze zdrowiem i zachowaniem. Każdego psa odrobaczyliśmy, zabezpieczyliśmy przeciwko kleszczom. Większość zaczipowaliśmy i zaszczepiliśmy. Znakomitą część wykastrowaliśmy. W każdego włożyliśmy ogrom pracy, ale to akurat zwraca nam po stokroć zdjęcie uśmiechniętej, psiej mordy z nowego domu :) Ale niestety psie szczęście nie opłaca  kosztów weterynarzy, transportów, jedzenia. Kochani, szajka działa wyjątkowo prężenie. Mamy wspaniałego doktora, który ma dla nas naprawdę dobre ceny. Szukamy ubojni, żeby kupować mięso w hurcie w dobrej jakości i cenie. Poza Kavą, która jest w profesjonalnym hoteliku z behawiorystą, zabieramy psy z ulicy do naszych domów. Uczymy je zachowania, diagnozujemy, staramy się wyleczyć z traum i nauczyć, jak żyć z człowiekiem. Jednakże, jakbyśmy nie kombinowali, koszty są ogromne. Dlatego zwracamy się do Was z równie ogromną prośbą. Jeżeli popieracie to co robimy, jeżeli cieszy Was tak jak i nas kolejne uratowane, psie życie, musicie pomóc Szajce. Nie będziemy owijać w bawełnę, w tym roku w piku psów potrzebujących pomocy mieliśmy czternastkę samych szczeniaków plus dorosłe psy. Teraz w naszych domach tymczasowych mamy w sumie 18 podopiecznych. Nie każdy z nich ma szansę na dom. Easter, Argos, Draka, pewnie też Kuba którego nikt nie chce... te psy nie zaznają człowieka na własność. To my jesteśmy dla nich namiastką rodziny, ale utrzymanie tych psów też kosztuje. Nie mamy serca zostawić na łańcuchu suki, która rodzi co cieczkę. Nie mamy serca zostawić psa w kojcu, z którego nie wychodzi. Szajka działa na terenie całej Polski i kiedy jest potrzeba, rzadko odmawiamy. To Wy prosicie nas o pomoc. Teraz o pomoc my prosimy Was. W tym roku nasze wydatki przekroczyły dwukrotnie wpływy z darowizn i utrzymaliśmy się tylko dzięki 1%, ale i ten już się kończył i na chwilę obecną nasze bieżące zobowiązania przekraczają stan konta. I w związku z tym stajemy przed pytaniem co dalej? Czy damy radę działać i pomagać? Czy uzbieramy środki na dalsze działanie i wyślemy kolejne psy do domów? Możemy to zrobić tylko z Wami. Jeżeli jesteś na tak, popierasz nasze działania, wesprzyj nas proszę dowolną kwotą darowizny

Komentarze


 • Miłosz Śliwiński - awatar

  Miłosz Śliwiński

  02.07.2021
  02.07.2021

  Zdrowko dla piesia :)

 • Tusia - awatar

  Tusia

  09.06.2021
  09.06.2021

  Dacie rade! 3mam kciuki

6 605 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 106 osób

Wpłaty: 106

Joanna - awatar
Joanna
20
Jarek - awatar
Jarek
100
Jusia - awatar
Jusia
50
Karolina - awatar
Karolina
100
Aleksandra - awatar
Aleksandra
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Miłosz Śliwiński - awatar
Miłosz Śliwiński
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij