Zbiórka Kociarnia Kotyliona- czynsz - miniaturka zdjęcia

Kociarnia Kotyliona- czynsz

Zbiórka Kociarnia Kotyliona- czynsz - zdjęcie główne

Kociarnia Kotyliona- czynsz

19 550 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób
Wpłać teraz
 

Kociarnia Kotyliona to miejsce, w którym schronienie znajdują potrzebujące pomocy koty – te porzucone na ulicach miasta, koty po zmarłych opiekunach czy te, które z jakiś powodów zostały przez opiekunów oddane. Tu znajdują azyl po ciężkich często przejściach, tu dochodzą do zdrowia i tutaj czekają na nowych, odpowiedzialnych opiekunów. 

Choć kociarnia jest przejściowym przystankiem na drodze do lepszego życia - staraliśmy się
na tych 100m2 stworzyć przyjazną kotom przestrzeń do życia i mamy nadzieję, że nam się udało.  Żeby koty mogły się cieszyć tą przestrzenią przyjęliśmy zasadę, że jednocześnie
w kociarni  mieszka  ok. 15 kotów. Kiedy któryś z mieszkańców znajduje dom stały – na jego miejsce niemal natychmiast przychodzi kolejny potrzebujący pomocy mruczek. 

Kociarnia od początku swojego istnienia stała się ratunkiem dla kilkuset kotów, ale żeby mogła funkcjonować potrzebne są środki na jej utrzymanie. Rocznie kosztuje ono ponad  9000 zł,
a składa się na to miesięczny czynsz w wysokości 627,00 zł i 180 zł  za energię i wodę. To ogromne obciążenie finansowe dla fundacji, które spędza nam sen z powiek.  

Prosimy z całego serca byście  pomogli nam utrzymać to miejsce.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • KOTYlion z miłości do kotów - awatar

  KOTYlion z miłości do kotów

  09.05.20
  09.05.20

  Kochani, zmieniamy się ciągle dla naszych podopiecznych. Jakiś czas temu zamontowaliśmy osiatkowane drzwi do pokoi i do szpitala, żeby mieszkające tam koty w bezpieczny sposób mogły poznawać te, które przebywają w innych pomieszczeniach; zamontowaliśmy też półeczki na ścianach, żeby mogły eksplorować nowe rejony :) Staramy się nieustannie dostosowywać to miejsce do potrzeb naszych podopiecznych mieszkających w naszej Kociarni. Dziękujemy Wam, że jesteście z nami i za Wasze finansowe wsparcie, które jest niezbędne by Kociarnia mogła istnieć.

  Zdjęcie aktualizacji 49 170

Komentarze


 • Hanna Wdzięczak - awatar

  Hanna Wdzięczak

  10.04.20
  10.04.20

  z pozdrowieniami dla Ptysia <3

  • KOTYlion z miłości do kotów - awatar

   KOTYlion z miłości do kotów - Organizator zbiórki

   19.04.20
   19.04.20

   Dziękujemy :)

19 550 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 41

Iwona Koldys - awatar
Iwona Koldys
50
Piotr Rybarkiewicz - awatar
Piotr Rybarkiewicz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Julia Gardychowska - awatar
Julia Gardychowska
5
Piotr Rybarkiewicz - awatar
Piotr Rybarkiewicz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Aleksandra - awatar
Aleksandra
15
Piotr Rybarkiewicz - awatar
Piotr Rybarkiewicz
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij