Zbiórka Leczenierehab.spłataremont - miniaturka zdjęcia

Leczenierehab.spłataremont

Leczenierehab.spłataremont

0 zł z 385 900 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Wojtek Janas - awatar

Wojtek Janas

Organizator zbiórki

Nazywam się Wojciech Janas m w wyniku wypadku jestem poważnie chory i już po wielu operacjach na kręgosłup. Do tego od bardzo wielu lat moja Mama pani Donata Janas jest przwlekle chora na nowotwór . W wyniku tych zdarzen zaciągnałem dużo kredytów by ratować mamę a potem siebie , bo leki , rehabilitacja jest bardzo drogie.Pieniądze potrzebujemy na leczenie , rehabilitacje , remont domu , mieszkania mojej wspanialej siostry Oli by je przystosować do dwu osób niepełnosprawnych , oraz na spłacenie dlugów i zakup nowego samochodu z przystosowaniem do transportu osób niepełnosprawnych oraz na wózek inwalidzki dla mojej mamy Pani Donaty Janas .

A potem i dla mnie bo mam co raz większe problemy w poruszaniu się na nogach. Pani Donata Janas wyraża zgodę ba udzielenie jej pomocy ja też wyrażam zgodę .

Jak ktoś będzie chciał moja dokumentacja medycznaq jest do wglądu na facebook po zapytaniu o nią mojej osoby lub Pana Krzysztofa Skwary .Bardzo was proszę o pomoc bo marzy mi się by jeszcze Mama Pani Donata Janas trochę z nami pobyła , jaq wiem że do końca nie wyzdrowieje ale marzę by i swoje życie uczynić łatwiejszym .Potrzebuje tyle aż by załatwić wszystkie sprawy i miec na leczenie na około 5 lat , potem jak nie będzie problemu z  bankami myślę że to ja wtedy zacznę pomagać innym . Bardzo ndziękuję za pomoc .

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 385 900 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Wojtek Janas - awatar

Wojtek Janas

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij