Zbiórka Pomoc po pożarze 10.09 - zdjęcie główne

Pomoc po pożarze 10.09

18 031 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciło 150 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Dudziak - awatar

Karolina Dudziak

Organizator zbiórki

W Niedziele, 10 września 2023 r. o godzinie 4:45 rano doszło do tragedii. Spłonął dom mojej mamy, mój dom rodzinny.

Wszyscy są cali i zdrowi, ale moja mama została bez niczego. Dom spłonął doszczętnie, a wraz z nim wszystkie rzeczy, ubrania, przedmioty użytku codziennego, pamiątki rodzinne, zdjęcia.

 Dorobek całego jej życia spłoną w kilka chwil. Nie ocalało nic, w ten dom wkładała każde ciężko zarobione dorywczo pieniądze i całe swoje serce. Tu wychowałam się ja i ósemka mojego rodzeństwa. 

Życie nie było i nie jest dla niej łatwe, doświadcza ją na każdy możliwy sposób…

Chciałabym opowiedzieć o tym żalu który ogarnia nas gdy patrzymy na cierpienie naszej mamy, oddałybyśmy wszystko co mamy by jej pomoc natomiast jest to jedynie kropla w morzu...

Ja i moje 4 siostry będziemy pomagać mamie jak tylko możemy, że wszystkich sił. Mama zawsze może znaleźć schronienie w naszych domach, ale wiemy, że pomimo iż nas kocha i zrobiła by dla nas wszystko to potrzebuje swojego własnego kąta, swojej własnej ostoi spokoju.

 Mimo ogromu tej tragedii jesteśmy razem i jesteśmy zdeterminowane, by jej pomoc.

Niestety, na dom który spłonął około 3 miesięcy temu wygasło ubezpieczenie, nie jesteśmy w stanie finansowo pokryć tego przedsięwzięcia i dlatego prosimy o pomoc.


Wierzymy, że razem z wami uda nam się osiągnąć cel.


Proszę Was zatem, w imieniu swoim i rodziny, o wsparcie. 

Z wdzięcznością 

Angelika, Iwona, Basia, Agnieszka i Karolina

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
18 031 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciło 150 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Dudziak - awatar

Karolina Dudziak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 150

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Małgorzata Foremny - awatar
Małgorzata Foremny
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
MONIKA - awatar
MONIKA
70
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
7
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Józefina - awatar
Józefina
50
Szymon F. - awatar
Szymon F.
500

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij