Zbiórka Ogrzewanie dla dzieci - zdjęcie główne

Ogrzewanie dla dzieci

9 361 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 145 osób
Zbiórka zakończona Udostępnij
 
Asiula Ania Barańczyk - awatar

Asiula Ania Barańczyk

Organizator zbiórki

24 grudnia- Tego dnia 5-osobowa rodzina zasiadła do kolacji wigilijnej.W ten wieczór w miejscowości Nowy Dwór (gm.Szydłowo) doszło do wybuchu pieca c.o  Poszkodowana została jedna osoba dorosła oraz dziecko.Wybuch zniszczył niektóre pomieszczenia,komin oraz instalacje.Jest zima, temperatury są bardzo niskie a moi znajomi( w tym troje dzieci w wieku 14lat,5 lat i 1 miesiąc) zostali bez źródła ogrzewania.😥 Nigdy nie prosili o pomoc, zawsze radzili sobie nawet w najtrudniejszych chwilach .Ale kiedy człowieka coś przerośnie i dobro dzieci jest na pierwszym miejscu To już nie ma wyjścia.Chcialabym im pomóc choć w taki sposób aby jak najszybciej dać ciepło dzieciom.Z waszą pomocą to może się udać ❤️💪Konieczna jest pilna wymiana komina którego wartość oszacowano na ok 5000 zł.Do tego remont pomieszczeń które były w zasięgu wybuchu .Ze względu na ogromny kredyt w banku moich znajomych nie stać  na to by pokryć koszty wszystkich szkód. A ich obecne jedyne ogrzewanie to farelka elektryczna.Przy tak mroźnej zimie to zbyt mało ,a przede wszystkim bardzo niebezpiecznie.😔 

Pomóżmy więc ludziom którzy chętnie wyciągają dłoń do drugiego człowieka i zawsze wspierają innych.Dzisiaj to oni potrzebują wsparcia.

Liczy się każda cegiełka, każdy gest,dobre słowo.Pamietajcie że dobro zawsze wraca z podwójną siłą.❤️


Aktualizacje


 • Asiula Ania Barańczyk - awatar

  Asiula Ania Barańczyk

  07.01.2022
  07.01.2022

  Witajcie Kochani !! cały czas działamy .Komin już gotowy , Teraz pora na nowy piec na który Trzeba będzie czekać ok dwóch tygodni. Łukasz dzieli obowiązki w remoncie z pracą przez co nie jest łatwo ,a przez prace z kominem została skuta łazienka i tak wraz z postępem nowe koszty.Do tego myśl o tym że dopóki wszystko się nie skończy nie mogą w nim zamieszkać.😔 Jako głowa rodziny stara się jak może mimo przeciwności .Monika z dziećmi cały czas czeka na powrót do domu zamieszkując u rodziny.Dla obydwóch stron to niekomfortowa sytuacja.Dodatkowo jedno z dzieci wymaga wizyt u chirurga ze względu na poparzona rączkę to dojazd ok 30 km.Dzieki Wam jest im łatwiej , każde wasze wsparcie,pomoc pcha ich do przodu.Dziekujemy za wasze bezinteresowne poświęcenie,bo przecież każdy dzieli się tym co może.Nie mamy słów by wyrazić naszą wdzięczność bo wasze serca są Poprostu ogromne Dziękujemy ❤️

  Zdjęcie aktualizacji 85 430

Komentarze


 • Joanna Stawicka- Pipowska - awatar

  Joanna Stawicka- Pipowska

  28.12.2021
  28.12.2021

  Trzymajcie się kochani. Wszystko będzie dobrze.

  • Asiula Ania Barańczyk - awatar

   Asiula Ania Barańczyk - Organizator zbiórki

   28.12.2021
   28.12.2021

   W imieniu rodziny ogromne podziękowania .Dzięki Wam mamy wiarę w to że jeszcze wyjdzie słońce❤️

9 361 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 145 osób
Zbiórka zakończona Udostępnij
 
Asiula Ania Barańczyk - awatar

Asiula Ania Barańczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 145

Mariola - awatar
Mariola
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Beata - awatar
Beata
20
Anonim - awatar
Anonim
20
Kufel Michal - awatar
Kufel Michal
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anita - awatar
Anita
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Lucyna Szumilejko - awatar
Lucyna Szumilejko
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij