Zbiórka Walka Kacpra z Nowotworem - miniaturka zdjęcia

Walka Kacpra z Nowotworem

Zbiórka Walka Kacpra z Nowotworem - zdjęcie główne

Walka Kacpra z Nowotworem

56 377 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 915 osób
Wpłać teraz
 
Kacper Basta - awatar

Kacper Basta

Organizator zbiórki

Cześć wszystkim! Jestem Kacper i mam 15 lat. w Lutym 20018 roku zdiagnozowano u mnie nowotwór kościu udawej nogi prawej- zwany potocznie Mięsakiem Ewinga. W ciągu roku przeszedłem wiele cykli chemioterapii i bardzo ciężką operację- usunięcie guza i wstawienie endoprotezy kości udowej. W trakcie leczenia miałem wykonywaną radioterapię. Niestety pod koniec hospitacji wykryto u mnie Zespół Fanconiego. Jest to poważna choroba nerek, która wiąże się z przyjmowaniem kosztownych lekarstw. Przez cały okres rekonwalescencji musze być rehabilitowany, aby poprostu normalnie żyć. Wszystko dzielnie znosiłem. Byłem bardzo szczęśliwy, kiedy całe leczenie zakończyłem w marciu 2019 roku. Niestety koszmar powrócił! W czerwcu 2019 roku pojawiły się guzy- tym razem na prawym płucu. Rozpoczęły się kolejne cykle chemioterapii. Obecnie lecze się w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Pilnie potrzebuję leku o nazwie Votrient, który nie jest refundowany przez NFZ. Cenza za jedno opakowanie wynosi 12 600 zł i wystarcza zaledwie na 30 dni. Lekarze twierdzą, że pomoże mi w walce z nowotworem. Wierze w to z całego serca! Lek musze stosowac przynajmniej rok. Mam wspaniałych rodziców, którzy poświęcili dla mnie całe życie, ale nie są w stanie sfinansować tego leku. Zatem zwracam się do was z uprzejmą prośbą. Zgromadzone środki pomogą mi w sfinansowaniu kosztów leczenia, bardzo częstych wyjazdów do Warszawy, leków  oraz rehabilitacji. Ja poprostu pragnę żyć i spełniać swoje marzenia. Wierze w ludzi i ich dobre serca. Każda złotówka ma dla mnie wagę złota. Bardzo dziękuję- Kacper.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Asia ♥️ - awatar

  Asia ♥️

  12.08.20
  12.08.20

  Zdrowia trzymam kciuki za Ciebie 💪

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.08.20
  06.08.20

  Z Bogiem.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.08.20
  01.08.20

  Dużo Zdrowia 😍, I trzymaj Tak dalej Kacper 😘

 • Andrzej Witowski - awatar

  Andrzej Witowski

  23.06.20
  23.06.20

  Powodzenia !!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.06.20
  18.06.20

  Nie poddawaj się. Walcz! Potrafisz!

56 377 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 915 osób
Wpłać teraz
 
Kacper Basta - awatar

Kacper Basta

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 915

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Jola - awatar
Jola
20
Teresa - awatar
Teresa
10
Mmmm - awatar
Mmmm
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Dominik Piskorowski - awatar
Dominik Piskorowski
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
KSAa - awatar
KSAa
50
Bartosz Gad - awatar
Bartosz Gad
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij