Zbiórka Walka z rakiem dla autyzmu syna - zdjęcie główne

Walka z rakiem dla autyzmu syna

42 463 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 565 osób w ciągu 13 dni.
Justyna Lorek - awatar

Justyna Lorek

Organizator zbiórki

Mam na imię Justyna i mam 32 lata. Pomimo wszystkiego co w życiu mnie spotkało, nie sądziłam, że będę zmuszona prosić Was o pomoc.

W wieku 17 lat przeszłam nowotwór złośliwy kości (Osteosarcoma G2-G3) z przerzutami na płuca. Po roku leczenia, 6 cyklach agresywnej chemioterapii,

po dwóch operacjach (amputacji prawej kończyny oraz operacji na płucach) zakończyłam leczenie i starałam się żyć jak gdyby nigdy nic.

Studiowałam, pracowałam, aż w 2015 roku zostałam szczęśliwą mamą. W miarę dorastania naszego syna zaobserwowaliśmy razem z partnerem nieprawidłowości w jego rozwoju.

Dostaliśmy diagnozę: Autyzm dziecięcy. Nasze życie w głównym stopniu zaczęło kręcić się wokół tego pojęcia.

Rok 2020 całkowicie wywrócił nasze życie góry nogami. W lutym 2020 roku ZUS w Opolu uznał, że po 14 latach od amputacji prawej ręki nie należy mi się renta socjalne. Jak w wielu przypadkach które z pewnością znacie, co 3 lata jeździłam na komisję lekarską.  Od roku w Sądzie w Opolu toczy się kuriozalna sprawa która wydaje się nie mieć końca.

Przez to straciłam jedyny dochód, a sprawa która niemal stoi w miejscu nie pozwala mi na ewentualne pobieranie świadczenia pielęgnacyjnego na mojego synka z niepełnosprawnością.

W czerwcu 2020 w samokontroli wyczułam powiększony węzeł chłonny, po kilku badaniach oraz biopsji zdiagnozowano u mnie nowotwór złośliwy piersi

(Mixed carsoma breast cT4cN3M0-IIIC).

Lekarze Opolskiego Centrum Onkologii nie mogli podjąć się operacji ze względu na naciek nowotworu na skórę więc najpierw zalecono podanie chemioterapii w 6 cyklach.

Po chemioterapii w grudniu 2020 lekarze wykonali zabieg usunięcia piersi a po dwóch miesiącach zaczęłam radioterapie i jestem w jej trakcie.

Jednocześnie zastosowano u mnie terapie hormonalną aby nie poddawać mnie kolejnych zabiegów okaleczających, która ma trwać 5 lat.

Biorę mnóstwo suplementów oraz leków, często bez refundacji.

Jeżdżę do Opola każdego dnia od poniedziałku do piątku 84 km 3 środkami transportu aby na 9 rano być na radioterapii. Resztę czasu poświęcam naszemu dziecku, wyjazdami na jego terapie,

oprócz tego nasze dodatkowe konsultacje lekarskie i badania wiążą się z ogromnymi wydatkami. Dotychczas wszystkie koszty opłacaliśmy z oszczędności.

W tej chwili jedynym środkiem utrzymania jest etat mojego partnera, 500+ na synka, oraz zasiłek pielęgnacyjny.

Długo powstrzymywałam się przed proszeniem o pomoc. W tej chwili jestem już na skraju wyczerpania fizycznego, psychicznego jak i finansowego.

Proszę Was o pomoc aby wyjść z choroby i znów mieć siłę walczyć o zdrowie naszego syna.

Komentarze


 • Roksana Wieczorek - awatar

  Roksana Wieczorek

  25.02.21
  25.02.21

  Powodzenia trzymamy kciuki dużo zdrówka od rodzinki pozdrawiamy 😘😘

 • Lena - awatar

  Lena

  24.02.21
  24.02.21

  Powodzenia dziewczyno! ♥️

 • sleepless in Warsaw - awatar

  sleepless in Warsaw

  23.02.21
  23.02.21

  Przesyłamy moc dobrej energii, dużo zdrowia i wytrwałości. Pozdrawiamy ciepło, Kasia i Magda

 • Karolina - awatar

  Karolina

  23.02.21
  23.02.21

  Życze żeby wszystko sie poukladalo.

 • Roksana Schmela - awatar

  Roksana Schmela

  23.02.21
  23.02.21

  Kochana życzę szybkiego powrotu do zdrowia, spokoju. Aby wszystko szybciutko się ułożyło i byście mogli cieszyć zdrowiem i szczęściem w gronie rodzinki ❤️ Buziaczki, ściskam mocno :*

42 463 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 565 osób w ciągu 13 dni.
Justyna Lorek - awatar

Justyna Lorek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 565

Dawid Urbas - awatar
Dawid Urbas
108
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Beata - awatar
Beata
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Agaa - awatar
Agaa
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agnieszka T. - awatar
Agnieszka T.
100
Marta - awatar
Marta
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij