Zbiórka Pozwól przetrwać DIOZowi - zdjęcie główne

Pozwól przetrwać DIOZowi

214 405 zł  z 500 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 261 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Kolejny raz to samo. Ogrom wydatków spędza nam sen z powiek i przytłacza nasze marzenia o lepsze jutro zwierząt. Koszty walki o życie zapomnianych przez złych ludzi istot, przy galopującej inflacji, wciąż się piętrzą.


Pod opieką Inspektoratu znajduje się ogromna ilość zwierząt domowych, gospodarskich oraz dzikich, w tym ponad 50 czworonożnych emerytów, bez szans na przygarnięcie przez kogokolwiek. To walka o ich godną starość generuje wydatki, których sami nie jesteśmy w stanie udźwignąć. Lata zaniedbań opiekuńczych wymagają wdrażania drogich, lecz skutecznych terapii. Leczenie chorych serduszek, połamanych kości, zwyrodniałych stawów, przewlekłych niewydolności nerek, czy niedoczynności tarczycy to jedne z wielu obciążeń DIOZOWEGO budżetu. Prócz leczenia zwierząt, utrzymanie Ośrodka to cała masa innych wydatków, w tym utrzymanie personalu, opiekunów, lekarzy, fizjoterapeuty, groomera, gigantyczne opłaty za odpady, wynajmowanie tymczasowych kontenerów, w których funkcjonujemy w czasie budowy. 


Często pokazujemy Wam najgorsze scenariusze napisane przez oprawców, których obraz nawet nas przeraża. Ale musimy to robić, aby pokazać, do czego są zdolni Ci ułomni barbarzyńcy. Jednak to, co Wam pokazujemy, to jedynie wierzchołek naszej codziennej pracy.


Pomożecie nam wyjść z tego impasu? Błagamy nie w swoim imieniu, a w imieniu kolejnych żyć, czekających na ratunek. Wystarczyłoby, aby każda z osób obserwujących nas na IG wrzuciła symboliczną złotówkę.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Ewa Kowalewska - awatar

  Ewa Kowalewska

  12.04.2023
  12.04.2023

  Dziękuje za to co robicie!

 • Kinga - awatar

  Kinga

  12.04.2023
  12.04.2023

  Dziękujemy za to co robicie!

 • Klaudia - awatar

  Klaudia

  11.04.2023
  11.04.2023

  Wspieram i dziękuję, że jesteście ❤️ Że ratujecie te wszystkie biedne zwierzęta, które są skazane na pomoc ludzi. Chciałabym, żeby nikt już ich nie krzywdził, bo zwierzęta mają ogromne serce i potrafią kochać 🐶 Nigdy nie rezygnujecie z walki o dobro … jesteście wspaniali

 • FILGTA - awatar

  FILGTA

  06.04.2023
  06.04.2023

  <3

 • Kevin - awatar

  Kevin

  03.04.2023
  03.04.2023

  ❤️

214 405 zł  z 500 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 261 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 6 261

Agata - awatar
Agata
2
Aleksandra - awatar
Aleksandra
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Michał Woźniak - awatar
Michał Woźniak
10
Oliwa Ch - awatar
Oliwa Ch
10
Julia - awatar
Julia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij