Zbiórka Zbuduj dach nad końską głową - miniaturka zdjęcia

Zbuduj dach nad końską głową

Budujemy dom dla zwierząt. Azyl, bezpieczne schronienie dla naszych zwierzęcych podopiecznych. Miejsce, w którym mogą żyć szczęśliwe, bezpieczne, kochane. 

Nasze psy i konie to zwierzęta po przejściach. Porzucone, głodzone, katowane, po wypadkach, odebrane interwencyjnie lub spod rzeźniczego haka. Zasługują na to, co najlepsze. To chcemy im dać.

W naszym azylu w Rogienicach zapewniamy koniom warunki, które pozwalają im żyć jak najbliżej ich naturalnym potrzebom gatunkowym. Mają wielkie przestrzenie pięknych łąk, dostęp do wody i dodatkowego pożywienia (poza wspaniałą zieloną trawką). Wszystko ogrodzone i bezpieczne. By czuły się jak najlepiej i najswobodniej. By stado mogło żyć naturalnym rytmem.

W Azylu  brakuje dachu nad głową dla największych tłuściochów. Potrzebują bezpiecznego schronienia przed deszczami czy wiatrem. Takiego, które pomieści stado ale jednocześnie pozwoli na to by same konie decydowały czy chcą czy nie się schować. Kto widział szczęśliwe, wolne konie, które same decydują kiedy iść do domu, ten wie ;) Kto nie, będzie mógł zobaczyć w naszym Domu dla Zwierząt. Jednak, żeby wszystko się udało potrzebujemy Waszej pomocy!

Nasi podopieczni potrzebują wiat. Dużych, solidnych, z dobrych materiałów. Takich, które nie tylko dobrze uchronią przed warunkami atmosferycznymi, ale przetrwają lata. Nasze kobyłki, które czekają na dokończenie prac i zamieszkanie w azylu, to duże, majestatyczne konie. Potrzebują dużej przestrzeni i mocnych, bezpiecznych konstrukcji. Udało nam się znaleźć firmę, która ma ogromne doświadczenie i tworzy wspaniałe wiaty. Teraz potrzeba "tylko" na nie środków.

Prosimy, wspomóż nasze końskie panie. Dajmy im to, na co zasługują po latach cierpień i niedoli. 

Wpłaty - 2

Magda - awatar
20
Magda
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij