Zbiórka Daisy maleńka koteczka RATUJEMY - miniaturka zdjęcia

Daisy maleńka koteczka RATUJEMY

Daisy, to koteczka, która niedawno trafiła pod finansową opiekę Kotyliona.

Ponad tydzień temu została znaleziona na jednym z łódzkich podwórek jako niespełna miesięczne, niesamodzielne kocie. Zajęli się nią Państwo karmiący gromadkę kotów wolno żyjących

Co się stało z jej mamą? Tego nie wiemy, ale wiemy, że gdyby nie ludzka pomoc, to już by nie żyła. Ot, kolejne kocie truchełko pod krzakiem. Organizm maluszka nie obronił się przed kocim katarem, który zaatakował oczy. Jedno z nich niestety jest tak uszkodzone, że będzie trzeba je amputować. Gałka oczna jest na granicy pęknięcia. Oprócz osłony antybiotykowej nie można w tej chwili właściwie zrobić nic. Koteczka jest za mała na jakikolwiek zabieg pod narkozą. Musimy czekać chociaż 2 tygodnie aż się wzmocni i przede wszystkim zacznie samodzielnie jeść. Trzeba być dobrej myśli, że od zniszczonego oczka nie rozwinie się zakażenie, że maleńka to wszystko wytrzyma. Pierwsze wieści są optymistyczne – antybiotyk zaczął działać i kicia czuje się znacznie lepiej.

Jak zwykle, prosimy wszystkich, którym nie jest obojętny los tego kociaka o wpłaty. Żadna kwota nie jest za mała, a każda złotówka jest bardzo ważna. Jeśli wszystko pójdzie dobrze to przed nami operacja oczka, a potem normalny „pakiet weterynaryjny” dla kociego malca -  odrobaczanie, szczepienia.

Wybierz kwotę

Aktualności

 • KOTYlion z miłości do kotów - awatar

  KOTYlion z miłości do kotów

  05.09.18
  05.09.18

  Daisy to już śliczna ok 4-miesięczna kocia panienka. Oczko zostało zoperowana, koteczka jest dwukrotnie zaszczepiona i jedyne czego jej brakuje to nowego domu. Pięknie dziękujemy za wsparcie finansowe, dzięki niemu mała dostała szansę na życie

  Zdjęcie aktualności 19 316

Wpłaty - 5

Aleksander Bieniek - awatar
100
Aleksander Bieniek
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
500
Anonimowy Darczyńca
wmeg - awatar
15
wmeg
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.