Zbiórka Wulkan pozytywnej energi - miniaturka zdjęcia

Wulkan pozytywnej energi

Zbiórka Wulkan pozytywnej energi - zdjęcie główne

Wulkan pozytywnej energi

87 575 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 207 osób
Wpłać teraz
 
Jacek Sudół - awatar

Jacek Sudół

Organizator zbiórki

Danusia skończyła 41 lat , jest moją żoną i matką trójki naszych dzieci.


Piatek 13 !  marca 2020 roku okazał się być dla nas najgorszym dniem w naszym życiu. 

Danusia wstała i zbierała się do pracy gdy nagle zemdlała. Na początku akcja ratownicza w domu razem z dziećmi, chwilę poźniej karetka . Po blisko półtorej godzinie akcji ratowników i ustabilizowaniu pracy serca, zostaje przewieziona na SOR w Bolesławcu. Pierwsza diagnoza ostra niewydolność płuc! Dwa dni później lekarze mówią o sepsie. W między czasie zostaje przewieziona z IT w Bolesławcu do Legnicy , gdzie przebywa do chwili obecnej.

Przeszło trzy tygodnie była utrzymywana w śpiączce farmakologicznej. Po wybudzeniu okazało się że nie ma z Nią kontaktu , nie reaguje na polecenia. I kolejna diagnoza : niedotlenienie mózgu!

Na chwilę obecną czekamy na badanie C-Eye (Cyber-oka). Dodatkowo potrzebna jest rehabilitacja ponieważ pojawiły się przykurcze mięśni. Bardzo pomocna byłaby tlenoterapia. Myślimy również o komorze hiperbarycznej, która może pomogłaby odbudować komórki mózgowe. Tylko na chwilę obecną logistycznie jest to nie wykonalne.

Przed Danusią i przed nami teraz ciężka praca, ale nie poddajemy się i nie poddamy ! 

Jesteśmy pewni, że również Danusia nie podda się. Ona wciąż walczy z przeciwnościami losu i czasu. Cały czas wierzymy , że uda się Danusi przywrócić sprawność.

Bardzo prosimy o Waszą pomoc. Jesteśmy przekonani, że kiedyś Danusia osobiście będzie mogła Wam wszystkim podziękować za okazane wsparcie! Z góry dziękujemy za każdą pomoc! Pozdrawiam Jacek.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Marlena Przybylska - awatar

  Marlena Przybylska

  24.09.20
  24.09.20

  Danusiu !!! Walczymy 🤗

 • Maniuś - awatar

  Maniuś

  23.09.20
  23.09.20

  Powodzenia trzymam kciuki

 • Monika Wawrzynowska - awatar

  Monika Wawrzynowska

  22.09.20
  22.09.20

  Mam nadzieję, że wszy

 • Grzesiek Boba - awatar

  Grzesiek Boba

  18.09.20
  18.09.20

  Dana zawsze zaraża wszystkich swoją pozytywna energią i dobrym sercem. Czekamy na Ciebie. Zdrówka!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.09.20
  13.09.20

  Szokująca sytuacja. Nie znałem Pani Danusi, a jedynie wielokrotnie byłem przez nią obsługiwany. Faktycznie, była "wulkanem energii", nosiła chociażby zegarek, który liczył codziennie ilość zrobionych przez nią kroków. Zawsze przekraczała limity. Emanowała też zawsze pozytywną aurą, mimo niełatwej pracy. Wydaje mi się, że była silną osobą i to daje największą nadzieję na jej powrót do zdrowia. Czego jej i rodzinie życzę. Trzymajcie się.

87 575 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 207 osób
Wpłać teraz
 
Jacek Sudół - awatar

Jacek Sudół

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 207

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Dorota - awatar
Dorota
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Henryk Sitek - awatar
Henryk Sitek
205
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
60
Alina Zarembecka - awatar
Alina Zarembecka
50
Ania - awatar
Ania
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij