Zbiórka Pomoc Danielowi po pożarze domu - miniaturka zdjęcia

Pomoc Danielowi po pożarze domu Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc Danielowi po pożarze domu - zdjęcie główne

Pomoc Danielowi po pożarze domu

10 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Daniel Torończak - awatar

Daniel Torończak

Organizator zbiórki

Cześć, nazywam się Daniel. Mam 19 lat. Dokładnie rok temu w Szczytnikach nad Kaczawą 1 września 2017r. spłonął dom, w który był podzielony na 4 mieszkania. W jednym z nich mieszkałem ja sam. Pożar wzniecił się od świeczki w mieszkaniu mojej starszej sąsiadki, która niestety tragicznie zginęła w tym pożarze. Ze względu na brak ubezpieczenia, wszystko co spłonęło i zostało zalane  podczas gaszenia ognia nie odzyskałem. Po tej tragedii gmina przydzieliła mi chwilowe mieszkanie zastępcze, które z dniem 1 października 2018r. muszę zdać. Na chwilę obecną nie zarabiam wystarczających środków, aby móc ubiegać się o kredyt na mieszkanie. Renta, którą dostaje po zmarłym Ojcu którego straciłem w wieku 13 lat ułatwia mi codzienne życie, lecz w połączeniu z moją pensją nie jest wystarczająca, do zapewnienia dachu nad głową. Ze względu na szkołę i chęć ukończenia jej jest mi ciężko. Straciłem wszystko...

Pieniądze, które zostaną mi podarowane chciałbym przeznaczyć na wkład własny na mieszkanie. Chciałbym stworzyć lepszą przyszłość, a to co się wydarzyło wcale mi tego nie ułatwia. Chce przestać myśleć, o tym co było, lecz fakt utraty dachu nad głową nie pozwala mi spać spokojnie. 

Wdzięczności za uzbierane pieniądze nie jestem w stanie przelać na słowa, ale wiem jedno jakakolwiek suma zbliży Mnie do tego by stanąć na nogi, po nieszczęsnych przeżyciach.

Z góry dziękuję za każdą sumę.
Pozdrawiam Daniel.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
10 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Daniel Torończak - awatar

Daniel Torończak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij