Zbiórka Pomoc Danielowi po pożarze domu - miniaturka zdjęcia

Pomoc Danielowi po pożarze domu

Zbiórka Pomoc Danielowi po pożarze domu - zdjęcie główne

Pomoc Danielowi po pożarze domu

0 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Daniel Torończak - awatar

Daniel Torończak

Organizator zbiórki

Cześć, nazywam się Daniel. Mam 19 lat. Dokładnie rok temu w Szczytnikach nad Kaczawą 1 września 2017r. spłonął dom, w który był podzielony na 4 mieszkania. W jednym z nich mieszkałem ja sam. Pożar wzniecił się od świeczki w mieszkaniu mojej starszej sąsiadki, która niestety tragicznie zginęła w tym pożarze. Ze względu na brak ubezpieczenia, wszystko co spłonęło i zostało zalane  podczas gaszenia ognia nie odzyskałem. Po tej tragedii gmina przydzieliła mi chwilowe mieszkanie zastępcze, które z dniem 1 października 2018r. muszę zdać. Na chwilę obecną nie zarabiam wystarczających środków, aby móc ubiegać się o kredyt na mieszkanie. Renta, którą dostaje po zmarłym Ojcu którego straciłem w wieku 13 lat ułatwia mi codzienne życie, lecz w połączeniu z moją pensją nie jest wystarczająca, do zapewnienia dachu nad głową. Ze względu na szkołę i chęć ukończenia jej jest mi ciężko. Straciłem wszystko...

Pieniądze, które zostaną mi podarowane chciałbym przeznaczyć na wkład własny na mieszkanie. Chciałbym stworzyć lepszą przyszłość, a to co się wydarzyło wcale mi tego nie ułatwia. Chce przestać myśleć, o tym co było, lecz fakt utraty dachu nad głową nie pozwala mi spać spokojnie. 

Wdzięczności za uzbierane pieniądze nie jestem w stanie przelać na słowa, ale wiem jedno jakakolwiek suma zbliży Mnie do tego by stanąć na nogi, po nieszczęsnych przeżyciach.

Z góry dziękuję za każdą sumę.
Pozdrawiam Daniel.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Daniel Torończak - awatar

Daniel Torończak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij