Zbiórka Pomoc Danielowi po pożarze domu - miniaturka zdjęcia

Pomoc Danielowi po pożarze domu

Zbiórka Pomoc Danielowi po pożarze domu - zdjęcie główne

Pomoc Danielowi po pożarze domu

10 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Daniel Torończak - awatar

Daniel Torończak

Organizator zbiórki

Cześć, nazywam się Daniel. Mam 19 lat. Dokładnie rok temu w Szczytnikach nad Kaczawą 1 września 2017r. spłonął dom, w który był podzielony na 4 mieszkania. W jednym z nich mieszkałem ja sam. Pożar wzniecił się od świeczki w mieszkaniu mojej starszej sąsiadki, która niestety tragicznie zginęła w tym pożarze. Ze względu na brak ubezpieczenia, wszystko co spłonęło i zostało zalane  podczas gaszenia ognia nie odzyskałem. Po tej tragedii gmina przydzieliła mi chwilowe mieszkanie zastępcze, które z dniem 1 października 2018r. muszę zdać. Na chwilę obecną nie zarabiam wystarczających środków, aby móc ubiegać się o kredyt na mieszkanie. Renta, którą dostaje po zmarłym Ojcu którego straciłem w wieku 13 lat ułatwia mi codzienne życie, lecz w połączeniu z moją pensją nie jest wystarczająca, do zapewnienia dachu nad głową. Ze względu na szkołę i chęć ukończenia jej jest mi ciężko. Straciłem wszystko...

Pieniądze, które zostaną mi podarowane chciałbym przeznaczyć na wkład własny na mieszkanie. Chciałbym stworzyć lepszą przyszłość, a to co się wydarzyło wcale mi tego nie ułatwia. Chce przestać myśleć, o tym co było, lecz fakt utraty dachu nad głową nie pozwala mi spać spokojnie. 

Wdzięczności za uzbierane pieniądze nie jestem w stanie przelać na słowa, ale wiem jedno jakakolwiek suma zbliży Mnie do tego by stanąć na nogi, po nieszczęsnych przeżyciach.

Z góry dziękuję za każdą sumę.
Pozdrawiam Daniel.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
10 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Daniel Torończak - awatar

Daniel Torończak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij