Zbiórka Danny, wyrwany ze schroniska - miniaturka zdjęcia

Danny, wyrwany ze schroniska

Ola Pyza - awatar

Ola Pyza

Organizator zbiórki

Drodzy pomagacze!

Jako wolontariusze schroniska w Sobolewie (pod Warszawa), gdzie nie dzieje się zbyt dobrze- pragniemy po raz kolejny wystawić pomocną dłoń i zabrać kolejnego pieska w bezpieczne miejsce. Mimo nadmiaru moich psiaków na dt, nie zastanawiałam się długo, gdy okazało się, że możemy pomóc i Jemu. Danny to pies, którego poznałam na początku sierpnia tego roku. Ogromnie zauroczył mnie swoją wrażliwością, delikatnością i żalem, który wręcz wylewał się z jego oczu. Był nowy, nie wiedział, dlaczego jest w tak okropnym miejscu. Obiecałam mu wtedy, że zabiorę Go z tego boksu. A obietnic trzeba dotrzymywać, szczególnie tych danych psiom :) 

Estetyczny wygląd Dannego może tylko mu zaszkodzić. To ''ładny labrador, którym można pochwalić się sąsiadom, przypinając go do budy'''... Szanse na trafienie do człowieka, który wrzuci go do klatki czy przyczepi do niego krowi łańcuch nie są małe, szczególnie w naszych okolicach, no i czasach, gdzie mamy jeszcze tyle niemyślących osób. Z uwagi na obawy, o zabranie Go przez kogoś, kto sugeruje się wyłącznie wyglądem pragniemy wyciągnąć Dannego jak najszybciej ze schroniska-tym bardziej, że nie radzi on sobie tutaj zbyt dobrze. To pies pragnący stałej miłości i opieki. 

P.Klaudia Mechowska zgłosiła się, by dać dom tymczasowy, aż do czasu znalezienia ludzi na stałe dla naszego ''labradorka'' :) 

Koszt utrzymania miesięcznego psiny u Klaudii to 250zł plus karma i wszelkie koszty opieki weterynaryjnej; tabletki odrobaczające, środki przeciwko kleszczom. 

Mamy nadzieję, że znalezienie mu odpowiedniego domu stałego nie potrwa zbyt długo, dlatego nie ustalamy wygórowanej kwoty celu zbiórki. 

Podsumowując: 

-w najbliższą sobotę (08.12.2018) Danny opuszcza schronisko i zostanie przewieziony przez Pana Macieja (Kłapołuchy Express) do domu tymczasowego na trasie: Sobolew - Iława tj. ok. 330km KOSZT: 300ZŁ 

-Miesięczne utrzymanie pieska u Klaudii to : 250ZŁ 

-do tego dochodzą koszty karmy i środków odrobaczających, przeciwpchelnych, przeciw kleszczowych- ok (+/-)  100ZŁ na start

Regularnie będą przedstawiane faktury za każdy psiowy wydatek.  

Liczymy na pomoc od wspaniałych ludzi, którzy nigdy nie zawiedli w takich sytuacjach. Będziemy bardzo wdzięczni za pomoc. Ola. 


Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Komentarze

  • Zosia Jaworska - awatar

    Zosia Jaworska

    05.12.18
    05.12.18

    Powodzenia piesku 😚😚😚

Ola Pyza - awatar

Ola Pyza

Organizator zbiórki

Wpłaty - 2

Zosia Jaworska - awatar
20
Zosia Jaworska
100liczna - awatar
600
100liczna

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij