Kim jesteśmy?

Fundacja dla zwierząt „Dar Serca” powstała w 2006 roku z potrzeby niesienia pomocy bezdomnym, porzuconym, skrzywdzonym zwierzętom. Od lat zajmujemy się ratowaniem starych i chorych koni, które po latach ciężkiej pracy zostały skazane na śmierć w rzeźni.

Od 2012 r. współpracujemy z podkrakowskimi gminami  w zakresie opieki na bezdomnymi zwierzętami. Nasze zwierzaki mogą liczyć na profesjonalną pomoc medyczną, przyzwoitą karmę, wygodne, przestronne kojce, ciepły kąt i dużo miłości ze strony osób, które się nimi opiekują, a przede wszystkim, poprzez adopcje, dostają szansę na nowe, lepsze życie.

Jesteśmy dumni z tego co udało nam się zrobić do tej pory, chociaż na co dzień to ciężka i żmudna praca. Uczucia wielkiego żalu i buntu przeciwko ludzkiej bezmyślności, okrucieństwu, bezduszności mieszają się z radością, gdy nasi podopieczni pięknieją, stają się bardziej ufni, okazują nam swą wdzięczność, aż wreszcie zdobywają serca dobrych i wrażliwych ludzi i odchodzą do swoich nowych domów. Bezustannie staramy się pozyskiwać fundusze na nasze działania. Wszyscy pracujemy na zasadzie wolontariatu, a działalność organizacji ma wyłącznie charakter non profit. Zebrane środki ciągle są jednak zbyt małe by zabezpieczyć wszystkie potrzeby zwierząt, tym bardziej, że w ramach naszej działalności również dokarmiamy, kastrujemy i sterylizujemy zwierzęta, których włascicieli nie stać na podstawowe zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne.

Zdjęcie opisu zbiórki Leczenie psich emerytów

Psi emeryci nie mają łatwego życia

Nasza ekipa psich emerytów czeka z utęsknieniem na nowych opiekunów, jednak jesteśmy realistami i mamy swiadomość jak ciężko jest znaleźć dom dla starego schorowanego psa i tak Fundacja dla większości z nich, stała się po prostu domem.

Starość nie jest łaskawa dla nikogo. Psiakom dokuczają bóle reumatyczne,bóle stawów, stare niewyleczone urazy, liczne przewlekłe schorzenia. Większość to stali pacjenci gabinetów weterynaryjnych.

Przez ostatnie kilka miesięcy wielokrotnie diagnozowaliśmy też młodsze psy i koty, które trafiły pod naszą opiekę . Były robione badania krwi, moczu, zabiegi chirurgiczne w tym kastracje, sterylizacje, usuwanie zmian, składanie kości, amputacje. Wykonane były liczne RTG i USG , a także zabiegi specjalistyczne jak BAL u chorego Nochala, tomografia komputerowa głowy u Furii czy badania mykologiczne. Leczyliśmy drogi moczowe, diagnozowaliśmy zmiany wątrobowe, chorobę cushinga itp. Do tego dochodzą leki, kroplówki, zastrzyki, oraz standardowe preparaty na odrobaczenie i szczepionki.

Zdjęcie opisu zbiórki Leczenie psich emerytów

Pomóż nam ratować psy!

Zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o pomoc w zebraniu kwoty 7805 złotych, która jest sumą dwóch faktur za usługi weterynaryjne świadczone na rzecz naszych czworonożnych podopiecznych.

Kwoty te zebrały się przez okres 6 miesięcy, kiedy to wyczerpaliśmy wszelkie limity i kredyty zaufania u cudownych i oddanych swej pracy weterynarzy. Zbliża się koniec roku i musimy spłacić zaległości.

Prosimy o wsparcie, każda złotówka jest dla nas na wagę złota.  

W imieniu swoim i wszystkich czworonożnych podopiecznych bedziemy ogromnie wdzięczni.

Zdjęcie opisu zbiórki Leczenie psich emerytówZdjęcie opisu zbiórki Leczenie psich emerytówZdjęcie opisu zbiórki Leczenie psich emerytów

Wybierz kwotę

Komentarze

  • Iwona - awatar

    Iwona

    17.12.15
    17.12.15

    Kochani wpłacajmy ile to może, choć tyle dla nich zróbmy jako ludzie...

Wpłaty - 7

Natalia - awatar
30
Natalia
Agnieszka - awatar
20
Agnieszka
Agnieszka - awatar
20
Agnieszka
Ewa - awatar
5
Ewa
Iga - awatar
10
Iga
Iwona - awatar
20
Iwona
Dominika - awatar
20
Dominika

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij