Marcela Zielińska - awatar

Marcela Zielińska

Organizator zbiórki

Fundacja DOM - Dbamy o Młodych

Fundacja założona w grudniu 2014r ma na celu pomoc dzieciom z domów dziecka oraz tym z rodzin patologicznych i dysfunkcyjnych.
Pragniemy, by te małe, niczemu winne istoty miały namiastkę prawdziwego domu. By niczego im nie brakowało i nie odróżniały się w żaden sposób od dzieci z pełnych rodzin.
Jednak naszym głównym celem jest wspieranie wychowanków, które z racji pełnoletności dom dziecka muszą opuścić. Mamy zamiar poszerzać ich horyzonty, odpowiednio przygotować do podjęcia pracy oraz dać zabezpieczenie finansowe, prawne i psychologiczne.

Na co są nam potrzebne pieniądze? Na wiele rzeczy... Na artykuły szkolne dla dzieci, bo wakacje szybko się skończą. Na chemię i środki czystości, które znikają w tempie błyskawicznym. Na opłacenie mieszkań naszym podopiecznym, którzy się usamodzielniają i opuszczają placówki. Potrzeby zwiększają się każdego dnia, dlatego pomóż nam im sprostać! 

Zdjęcie opisu zbiórki Lepszy DomZdjęcie opisu zbiórki Lepszy DomZdjęcie opisu zbiórki Lepszy DomZdjęcie opisu zbiórki Lepszy DomZdjęcie opisu zbiórki Lepszy Dom

Marcela Zielińska - awatar

Marcela Zielińska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 2

Tomasz - awatar
10
Tomasz
Marcela - awatar
10
Marcela

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij