Zbiórka Debiut Joanny Gołąbek- Motowidło - zdjęcie główne

Debiut Joanny Gołąbek- Motowidło

674 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Joanna Gołąbek-Motowidło - awatar

Joanna Gołąbek-Motowidło

Organizator zbiórki

 

 Być może znacie mnie mniej, lub bardziej. 

  W każdym razie wiecie, że zawsze stałam w cieniu   ( ach, ten przeklęty introwertyzm ;) ) Jednak, czasem przychodzi taki moment, że mamy innym tyle ważnego do opowiedzenia, że już nie możemy tkwić w tym cieniu, już nieco tam zbyt duszno, szaro i nudnawo ;)

Brené Brown pisze, ze „pierwotne znaczenie słowa „courage“ (odwaga) zaczynało się od słowa „cor“ – serce. Odwaga oznaczała pierwotnie coś innego: opowiedzieć historię o tym, kim się jest naprawdę całym sercem. "    

 Stoję więc , przed Wami , w świetle, na scenie , bez masek, bez make-upu( o zgrozo ) i instagramowych filtrów i pragnę snuć swoje historie. O kobiecości i drodze do niej, o boskości i człowieczeństwie, o emocjach o dochodzeniu do prawd, radości, do samej siebie a nawet do orgazmu  😉Ale potrzebuję do tego Was ! Sama nie dam rady, ale wiem , że razem możemy tak wiele.Dlatego też zwracam się do wszystkich, którzy skłonni są mnie wesprzeć w wydaniu mojego debiutanckiego tomiku "dochodząc".

Cześć kosztów współfinansowana jest przez wydawnictwo FONT ( Fundacja Otwartych na Twórczość ) za co jestem im bardzo wdzięczna, za dostrzeżenie i wsparcie .

Kim jestem ?

Joanna Gołąbek -Motowidło (ur.85)Jestem bohemistką z wykształcenia ( Uniwersytet Wrocławski ) i zamiłowania .Pierwsza moja publikacja poetycka pojawiła się w warszawskim "Tlenie literackim ", publikowałam również w "Helikopterze ".Pracuję również nad opowiadaniami dla dzieci .Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci, kobietą, która niegdyś straciła swoje życie i po latach na szczęście odzyskała je na nowo. Dlatego teraz pragnę doświadczać wszystkiego, uczyć się smakować , dochodzić do każdej prawdy swoją własną drogą, cieszyć się z każdej chwili i z każdego drobiazgu, który posiadam. Poczuć całą skalę emocji i już nigdy niczego nie chować w sobie.Wszystko, to ma swoje odzwierciedlenie w mojej poezji. Uwielbiam każda formę aktywności fizycznej ( od jogi po podnoszenie ciężarów , tatuaże , rock progresywny , teatr i oczywiście poezję !Pasjonuje mnie hipnoza i od września zaczynam edukację w tym kierunku. Od kilku lat eksploruję kobiecą seksualność i znajduję tam kosmicznie ciekawe światy do odkrywania:)

Kilka słów o autorce zdjęcia z okładki oraz kilku zdjęć, które znajdą się w środku :

Ola Śnieżek-Markiewicz: fotograf, grafik, twórca animacji poklatkowych. Absolwentka prestiżowej uczelni w Czechach Instytutu Twórczej Fotografii, Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu oraz Wyższego Studium Fotografii AFA. Dwukrotnie otrzymała artystyczne stypendium prezydenta miasta Wrocławia. Od wielu lat jej pasją jest nauczanie fotografii: dzieci, młodzieży i dorosłych, każdy znajdzie z nią wspólny język. Marzy o tym aby znów grać na gitarze, biegać z mapą na przełaj po lesie i mieć mruczącego kota.

I parę słów bezpośrednio  od Oli, bo wybór fotografii jest bardzo nieprzypadkowy :)  :

"Od jakiegoś czasu czytam wiersze Asi, chyba o tym nawet nie wiedziała ;) ?I tak bardzo, bardzo było mi bliskie to o czym pisze. Może nie sama treść,ale to jak to przedstawia i to jakie obrazy pojawiają się w mojej głowie.Tak... znam te obraz, wiele lat temu powstawały na moich kliszach, robione aparatem analogowym.I nawet przyszło mi na myśl, żeby podrzucić kilka moich fotografii, że może się spodobają... bo tak bardzo czułam, że to jest to samo co ja tworzę, tylko w formie fotografii.Asia wpadła na ten sam pomysł, naszej współpracy, ku radości nas obu.W ten sposób moje dawne fotografie będą mogły uzupełnić piękne wydanie tomiku poezji, które właśnie powstaje.Dziękuję za tą możliwość. :) " 

 Kwota, którą potrzebuję aktualnie  zebrać to 2 000  zł ( za poprzednie wpłaty dziękuję i inforuję, że książki  dla Was są już zaklepane :) Nie jest to  kwota wysoka, ale na ten moment , ze względu na moja aktualną sytuację - nieosiągalna.

W zamian za wpłatę min 35 zł.otrzymacie wydany egzemplarz mojego tomiku, oczywiście z osobistym autografem  ;)

Przewidywany termin wydania – jesień 😊

UDOSTĘPNIAJCIE, PROSZĘ  :)

Z ogromną wdzięcznością  i radością 

Asia :)


Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    22.07.19
    22.07.19

    Powodzenia! <3

674 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Joanna Gołąbek-Motowidło - awatar

Joanna Gołąbek-Motowidło

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 19

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Wika Francuz - awatar
Wika Francuz
40
Katarzyna Cichy - awatar
Katarzyna Cichy
10
Anita Stelmasiuk - awatar
Anita Stelmasiuk
100
Agata Sułkowska - awatar
Agata Sułkowska
50
Katarzyna Szałek - awatar
Katarzyna Szałek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij