Zbiórka Demon w potrzebie - zdjęcie główne

Demon w potrzebie

395 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób

Demon. To imię może przestraszyć. Nic bardziej błędnego. Pies jest łagodny, na dobre serce i cierpliwość dla ludzi i zwierząt. Jest bardzo ufny. Być może to spowodowało Jego nieszczęście. Ktoś na parkingu najechał na Niego gdy leżał sobie na ziemi. Świadomie czy nieświadomie ? Nie wiemy. Niech sprawca odpowie sobie we własnym sumieniu. Opiekunom został pies do opiekowania. Demon przestał chodzić. Ma wybitą główkę kości udowej. To i nadwaga spowodowały że został unieruchomiony. To zdarzyło się kilka miesięcy temu. Od tego czasu 14-letni Demon nie wychodzi samodzielnie z domu. Dla Jego komfortu i zachowania czystości potrzebuje podkłady higieniczne. Ma apetyt, ale niestety w Jego starszym ciele rozwija się nowotwór. Ile miesięcy życia Mu zostało ? Nie wiemy. Pani Irena mieszka  z Nim od małego szczeniaka. Uratował Jej kiedyś życie. Opiekuje się Nim troskliwie dzień w dzień. Chcielibyśmy skonsultować Go z rehabilitantem. Być może poprawimy trochę komfort jesieni Jego życia.

Jeśli chcecie pomóc Demonowi i Jego opiekunom wpłaćcie parę złotych. Środki przeznaczymy na zakup podkładów (Demon zużywa do 10 podkładów dziennie) i wizyty u rehabilitanta jeśli tylko będą przydatne i potrzebne. Być może uda się zakupić też wózek inwalidzki dla Niego. Być może nauczy się choć trochę chodzić. To byłoby dla Niego szczęście.

395 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób

Wpłaty: 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kinga - awatar
Kinga
10
Śnieżke - awatar
Śnieżke
20
Piotr - awatar
Piotr
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marcin - awatar
Marcin
50
Barbara Pilarz - awatar
Barbara Pilarz
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Maks - awatar
Maks
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij