owner

Marzena Wlekła

Organizator zbiórki

Zbiórka

Photo

Co czeka biedną sunię Dikę po 7 latach spędzonych w kojcu? Bez opuszczania go?!

Zbieram fundusze na pobyt suni w hotelu i na jej socjalizacje. Okres pobytu może być nawet do 12 miesięcy. To jest niebywały przypadek bardzo skrzywdzonego psa.

Jej historia przed przybyciem do schroniska musiała być niezwykle tragiczna. Pobyt w schronisku nie przyczynił się do polepszenia jej stanu psychicznego. Nikt w schronisku z nią nie pracował, siedziała w kojcu 7 lat, nie chciała wychodzić z budy przy obecności człowieka. Była kłębkiem strachu.

Została zabrana ze schroniska i dana do hotelu. Niestety, 5-cio miesięczny pobyt nic nie poprawił w jej stanie. Dalej jest bojąca się, trzęsąca ze strachu. Ten lęk jest tak silny, że przy próbie wydostania jej z kojca sunia zemdlała ze strachu, trzeba było ją reanimować.

Pragnę bardzo dać jej życie takie, jak mają inne psy, aby była wesoła, biegała, cieszyła się każdym dniem, miała swojego opiekuna, który ją pokocha. Jestem przekonana, że po pobycie w innym hotelu, który ma doświadczenie w pracy z takimi psami, jak Dika, zostanie ona właśnie taka. Nie stać mnie na utrzymanie Diki w tym hotelu, dlatego proszę Was bardzo o pomoc!

Razem możemy dać Dice nowe życie!

Photo

Aktualności

 • Marzena Wlekła

  Podziekowanie

  10.03.16
  10.03.16

  Dziekuje serdecznie osobom, ktore wsparly sunie Dike w jej drodze do normalnosci.

owner

Marzena Wlekła

Organizator zbiórki

Wpłaty - 4

 • Avatar Aleksandra
  10
  Aleksandra
 • Avatar Maja
  50
  Maja
 • Avatar Aleksandra
  10
  Aleksandra
 • Avatar iza
  30
  iza

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Obróc, aby zobaczyć stronę