Zbiórka Dwory i pałace z lotu drona - miniaturka zdjęcia

Dwory i pałace z lotu drona

Zbiórka Dwory i pałace z lotu drona - zdjęcie główne

Dwory i pałace z lotu drona

1 271 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać teraz
 
Jacek Szyszko - awatar

Jacek Szyszko

Organizator zbiórki

Strona Dwory i Pałace Mazowsza (www.mazowieckie.dipp.info.pl) powstała w 2016 roku jako część projektu Dwory i Pałace Polski. Projekt ma na celu promocję regionalnego dziedzictwa kulturowego, którym niewątpliwie są obiekty rezydencjalne. Jako zespół chcemy stworzyć swego rodzaju inwentaryzację dworów i pałaców w Polsce wraz z opisaniem ich historii. Wszystkie opisy tworzone są w oparciu o sprawdzone źródła. Strona prężnie się rozwija i z dnia na dzień powstają kolejne opisy.

Aby przyciągnąć jeszcze więcej odbiorców, uatrakcyjnić zdjęciami opisy, a także by dotrzeć do miejsc niedostępnych, chciałbym zacząć wykorzystywać w tym celu drona. Jako, że strona jest prowadzona "w czynie społecznym", w czasie wolnym od pracy - Wasze wsparcie w zakupie drona wraz z dodatkową baterią będzie nieocenione.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 271 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać teraz
 
Jacek Szyszko - awatar

Jacek Szyszko

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 15

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
250
Exploride Urbex - awatar
Exploride Urbex
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Elżbieta Carton de Wiart - awatar
Elżbieta Carton de Wiart
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Jolanta Jarmul - awatar
Jolanta Jarmul
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Adam - awatar
Adam
50
Karol - awatar
Karol
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij