Zbiórka Pomoc chłopakowi z Domu Dziecka - miniaturka zdjęcia

Pomoc chłopakowi z Domu Dziecka

Andrzej Gospodarczyk - awatar

Andrzej Gospodarczyk

Organizator zbiórki

Witam Was wszystkich serdecznie.

Nazywam się Andrzej Gospodarczyk, jestem 19-letnim wychowankiem podwarszawskiego domu dziecka od 19 stycznia 2008r (już  10lat). Jestem uczniem 2 klasy technikum ekonomicznego. Mam wielkie zamiłowanie do sportu, a w szczególności do piłki nożnej. W 2016 roku zdobyłem 3 miejsce wraz z Reprezentacja Polski Dzieci z Domów Dziecka podczas IV Mistrzostw Świata Dzieci z Domów Dziecka w piłce nożnej. 

W ciągu ostatnich 2 lat odeszły 4 osoby  z mojej rodziny: najpierw mama(przyczyna  jest nieznana), później dziadek i wujek - brat mamy(oboje na niewydolność serca) i ostatnio 11 listopada 2017 roku odszedł mój tata. Z rodziny mam tylko dwóch starszych braci Kamila i Łukasza - odpowiednio 22 i 21 lat.

Po rodzinie została działka z domem do generalnego remontu. Znajomi z firmy budowlanej powiedzieli mi, że taniej było by postawić dom od nowa na starych fundamentach. 

Suma, która udało by się zebrać, chciałbym przeznaczyć na zakup mieszkania pod Warszawą. Ze względu na mój wiek w niedługim czasie będę musiał opuścić Dom Dziecka i zacząć żyć na swoim. Niestety, żeby utrzymać się będę musiał wynająć i sam się utrzymać, ale niestety będę zmuszony zmienić szkole dzienna na zaoczna, a bardzo bym tego nie chciał, ponieważ chciałbym dobrze zdać maturę i kontynuowac naukę w szkole wyższej. Jeśli udało by się zebrać wyznaczona, kwotę to dzięki Wam dałbym radę się utrzymać i chodzić do szkoły dziennej a pracował bym w weekend i stać byłoby mnie na utrzymanie. 

Za każdą złotówkę będę serdecznie wdzieczny. 

Jeśli ktoś chciałby pomoc nawet prywatnie, to zapraszam to kontaktu ze mną. Wystarczy kliknąć Zadaj Pytanie 

Pozdrawiam serdecznie, Andrzej Gospodarczyk

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Andrzej Gospodarczyk - awatar

Andrzej Gospodarczyk

Organizator zbiórki

Wpłaty - 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij