Kochani, na naszym FB, w poście pod zbiórką na Tinkę, specjalnie dla Was podziękowania napisała Pani Małgosia - opiekunka suni. Zamieszczamy je i tutaj aby dotarły do każdego z Was. My również dołączamy się do podziękowań. Dzięki Wam zostanie uregulowany dług za leczenie, zostaną pokryte koszty operacji i opieki pooperacyjnej, a i na pewno wystarczy jeszcze na dobrą karmę dla Tinki.

Takie cuda tylko z Wami

APEL:

Kochani, otrzymaliśmy dramatyczną prośbę o pomoc. Prosimy, przeczytajcie i rozważcie wsparcie psiaka.

 

Tinka ma guza i przepuklinę. Z guza od 2 tygodni sączy się krew. Doktor weterynarii do tej pory walczy ze stanem zapalnym i temperaturą. Błagam o pomoc finansową. Mam niecałe 1500 zł emerytury, jestem wdową, osobą samotną. Tinkę uratowałam i przygarnęłam jako szczeniaka. Koszt dotychczasowego leczenia wynosi 1100 zł. Lekarz leczy mi psa na kredyt, bo nie mam z czego zapłacić. Dzisiaj dostałam zaświadczenie ile będzie kosztować operacja i leczenie pooperacyjne (zaświadczenie dołączam). Błagam, pomóżcie uratować mi mojego psiaka. Tylko one mi zostały i tylko one trzymają mnie przy życiu.

Małgorzata

 

 

Kontaktowaliśmy się z kliniką, w której leczona jest Tinka. Pies ma wielką wolę życia. Nie ma innej drogi leczenia niż kosztowna operacja, z którą nie można zwlekać. Tinka to prywatny psiak, ma troskliwą właścicielkę, która przychyliłaby jej nieba, ale dobrymi chęciami nie da się w tym wypadku ocalić życia. Potrzebne są pilnie środki na pokrycie długu oraz operację i dalsze leczenie. Prosimy, pomóżcie.


Fundacja Centaurus działa w imieniu zwierząt od 2006 roku. Jest organizacją non profit. Centaurus to blisko 1000 ocalonych koni, 50 osiołków, paręset psów, wiele kotów, liczne zwierzęta gospodarskie. One wszystkie żyją dzięki takim osobom jak Ty. Bez tego wsparcia ratowanie nie byłoby możliwe. Bardzo Ci za wszystko dziękujemy!

Aktualności

 • Fundacja Centaurus - awatar

  Fundacja Centaurus

  04.09.18
  04.09.18

  Kochani, Tinka już po operacji, a na naszym FB, w poście pod zbiórką na Tinkę, specjalnie dla Was podziękowania napisała Pani Małgosia - opiekunka suni. Ponieważ tutaj, w aktualności nie mieszczą się całe - zamieszczamy je również na Pomagam - w treści apelu. Wejdźcie jeszcze raz na apel i przeczytajcie. Zajrzyjcie koniecznie. Warto. Te podziękowania są właśnie dla Was. My również dołączamy się do podziękowań. Dzięki Wam zostanie uregulowany dług za leczenie, zostaną pokryte koszty operacji i opieki pooperacyjnej, a i na pewno wystarczy jeszcze na dobrą karmę dla Tinki. Takie cuda tylko z Wami.

  Zdjęcie aktualności 19 284

Komentarze

 • Piotr - awatar

  Piotr

  04.09.18
  04.09.18

  Pomagam jak mogę, gdybym mógł przekazałbym więcej na fundację. Pozdrawiam .

 • Joanna z Warszawy - awatar

  Joanna z Warszawy

  03.09.18
  03.09.18

  Pozdrawiam Właścicielkę i Suczkę. Życzę obu wszystkiego dobrego!! :))

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.09.18
  03.09.18

  Wiem, że cała kwota już jest zebrana, ale Tinka potrzebuje tez specjalistycznej karmy w okresie leczenia i rozmaitych leków. Jeśli starczy pieniędzy, może warto usunąć od razu obydwie listwy mleczne. Nasza sunia miała podobną operację jednego guza i skończyło się na drugiej operacji. U nas badania histopatologiczne nie wykazały zmian i teraz wszystko jest OK, trzymam kciuki, żeby w wypadku Tinki też tak było :-)

 • Małgorzata Ochniowska - awatar

  Małgorzata Ochniowska

  03.09.18
  03.09.18

  Bardzo proszę o informację (za jakiś czas), jakie są postępy w leczeniu Tinki. Mój tel.:883-759-729

 • omenaga - awatar

  omenaga

  03.09.18
  03.09.18

  Zdrówka dla Tinki i jej Pani, wszystko będzie dobrze.

Wpłaty - 83

Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Arkadiusz Swistowski - awatar
10
Arkadiusz Swistowski
Beata Kwiecień - awatar
50
Beata Kwiecień
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Magdalena Orzechowska - awatar
30
Magdalena Orzechowska
Piotr - awatar
20
Piotr
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
ryszard skup to dla Tinki - awatar
100
ryszard skup to dla Tinki

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.