Zbiórka Pomoc dla Jadwigi i jej dzieci - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla Jadwigi i jej dzieci Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc dla Jadwigi i jej dzieci - zdjęcie główne

Pomoc dla Jadwigi i jej dzieci

35 264 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 448 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Buczek - awatar

Agnieszka Buczek

Organizator zbiórki

! Potrzebna pomoc ! 

Życie niejednokrotnie stawia na naszej drodze przeszkody , których sami nie jesteśmy w stanie przejść. 

Dlatego dziś moi drodzy zwracamy się z wielką prośbą o pomoc dla 40 letniej Jadwigi, która samotnie wychowuje 14 letnią Kasię i 6 letniego Kacpra. Wydarzenia ostatnich miesięcy i dni nie pomagają rodzinie w  już i tak ciężkiej sytuacji z którą borykają się od lat. Zaledwie trzy miesiące temu Jadwiga wraz z dziećmi straciła osobę , która była jedynym żywicielem rodziny,podporą i fundamentem . Stracili osobę,którą kochali nad życie. Jeszcze nie podnieśli się ze straty męża i taty,a los znów postanowił postawić na ich drodze potężna barykadę. Bez Waszej pomocy kochani nie będą w stanie jej sforsować by iść dalej przez życie. Sytuacja materialna rodziny już i tak była bardzo ciężka a teraz stracili ostatni skrawek bezpieczeństwa i nadziei. 

Dnia 23.01.2023 około godziny 18 w miejscowości Bińcze pow. Człuchowski w płomieniach stanął cały ich dobytek. Nagle resztka normalnego życia posypała się jak domek z kart znikło wszystko wiara, nadzieja i marzenia. Czego ogień nie zdołał sięgnąć , dym i woda dokończyły dzieła zniszczenia. Nic co znajdowało się w mieszkaniu nie nadaje się do użytku. Z całego wspólnego życia zostały tylko spalone i okopcone ściany pustego mieszkania. Całe mieszkanie wymaga generalnego remontu , dwa pokoje, kuchnia, łazienka i weranda . Potrzebne są środki finansowe na odbudowę . Jedni powiedzą to tylko ściany , to tylko rzeczy , ale dla nich to cały świat w którym tak bardzo brakuje Adama męża i taty. 

Wierzę w Was , dlatego pomóżmy odbudować dom Jadwigi i jej dzieci. Pomóżmy im znów uwierzyć , że świat potrafi być piękny . Dajmy im wiarę spokój i nadzieję na lepsze jutro. Podarujmy im miłość przez nasz datek . Każda złotówka przybliży nas do celu. 

Otwórzmy serca i nie bądźmy obojętni . Bądźmy dla nich Aniołami którzy ich ochronią. Za każde wsparcie z całego serca ❤️ już dziś Wam   dziękuję w swoim imieniu i w imieniu rodziny która tak bardzo Was teraz potrzebuje.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Agnieszka Buczek - awatar

  Agnieszka Buczek

  28.01.2023
  28.01.2023

  Kochani macie wielkie serca ❤️ dziękujemy za dotychczasową pomoc i prosimy o więcej 🥰. Każde nawet 5 zł przybliża nas do celu . Ktoś powie to tylko 5 zł ale te 5 zł to 1 m kabla. Każda wpłata jest wielkim darem , darem waszych serc dla tej rodziny.
  Na tą chwilę mieszkanie jest uprzątnięte do zera do gołych ścian które czekają teraz na elektryka 🥰 który zaświeci światełko nadzeji w mroku złego losu. Ale bez Waszego wsparcia nie zdołamy opłacić potrzebnych materiałów.Niech dobry los do nich wróci.

  Zdjęcie aktualizacji 111 517

Komentarze


 • Agata - awatar

  Agata

  17.02.2023
  17.02.2023

  Licytacja -poradniki

 • Barbara Gronkowska Ksiazki - awatar

  Barbara Gronkowska Ksiazki

  15.02.2023
  15.02.2023

  Wpłacone 😊

 • Agata - awatar

  Agata

  12.02.2023
  12.02.2023

  Licytacja Hugo

 • Natalia Nowak - awatar

  Natalia Nowak

  11.02.2023
  11.02.2023

  Bon do KROPKI

 • Magdalena Raszka ( tort bezowy) - awatar

  Magdalena Raszka ( tort bezowy)

  09.02.2023
  09.02.2023

  Pozdrawiam

35 264 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 448 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Buczek - awatar

Agnieszka Buczek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 448

Joanna Krzemińska- Perfum - awatar
Joanna Krzemińska- Perfum
30
Paulina Elias / za łańcuszek - awatar
Paulina Elias / za łańcuszek
15
Karolina Jocz zegarek - awatar
Karolina Jocz zegarek
20
Paulina Zdrojewska kolczyki Apart - awatar
Paulina Zdrojewska kolczyki Apart
55
Małgorzata Karmanska - awatar
Małgorzata Karmanska
75
Kasia H - awatar
Kasia H
140
Teresa Niedziałek - awatar
Teresa Niedziałek
35
Agnieszka Racinowska za ksiazke - awatar
Agnieszka Racinowska za ksiazke
10
Michalina Stępniak grzaniec - awatar
Michalina Stępniak grzaniec
20
Bil Mariola płyn ułatwiający rozczesywanie - awatar
Bil Mariola płyn ułatwiający rozczesywanie
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij