Zbiórka Na długotrwałą rehabilitacje - miniaturka zdjęcia

Na długotrwałą rehabilitacje

Zbiórka Na długotrwałą rehabilitacje - zdjęcie główne

Na długotrwałą rehabilitacje

1 141 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać teraz
 
Grażyna Malinowska - awatar

Grażyna Malinowska

Organizator zbiórki

Nazywam się Grażyna Malinowska , zbieram pieniądze dla Mojego ukochanego męża Bogdana  , 58 - letniego ojca trójki dzieci. 

Celem zbiórki jest długotrwała , żmudna , ciężka oraz kosztowna rehabilitacja , która pozwoli mu w części odzyskać sprawność ruchową.

Na początku listopoda 2018 roku mąż wyszedł do pracy , nie podejrzewając , ze to może być ostatni dzień jego życia. Niespodziewanie stracił przytomność  , długotrwała reanimacja oraz szybka reakcja służb ratowniczych pozwoliły odzyskać funkcje życiowe . Został przetransportowany do szpitala i operowany ponad 4 h . Diagnoza: KRWOTOK PODPAJĘCZYNÓWKOWY Z PĘKNIĘTEGO TĘTNIAKA LEWEJ TĘTNICY SZYJNEJ WEWNĘTRZNEJ.  Rokowania były bardzo złe , lekarz nie dawał większych szans na przeżycie , został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej.  Tylko dzięki determinacji oraz modlitwie stal się cud i stan zdrowia uległ chwilowemu polepszeniu. Przebywał na OIOM i tam dostał udaru Mózgu , w międzyczasie hospitalizacja wymagała tracheotomii oraz gastrostomii. 

Od 2 miesięcy mąż przebywa w domu rodzinnym. Dla Mojego ukochanego zrezygnowałam z pracy , gdyż wymaga 24 h opieki.

Moim i męża marzeniem jest aby mógł zacząć chodzić . Dlatego proszę ludzi szczerego dobrego serca o pomoc i głęboko wierze w to , ze dzięki państwa pomocy mój mąż odzyska częściową sprawność . 

Z góry dziękuje wszystkim darczyńcom którzy zechcą wspomóc mnie w tym trudnym okresie

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Jolanta i Piotr Kasiccy - awatar

  Jolanta i Piotr Kasiccy

  15.09.19
  15.09.19

  Trzymamy kciuki cala rodzina ! Bedzie dobrze. Szybkiego powrotu do zdrowia.

 • Artur & Marta - awatar

  Artur & Marta

  21.07.19
  21.07.19

  Szybkiego powrotu do zdrowia :)

1 141 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać teraz
 
Grażyna Malinowska - awatar

Grażyna Malinowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 22

Góral - awatar
Góral
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anna - awatar
Anna
10
Renn - awatar
Renn
20
Daria - awatar
Daria
50
Darczyńcy - awatar
Darczyńcy
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Oktagon - awatar
Oktagon
20
Jolanta i Piotr Kasiccy - awatar
Jolanta i Piotr Kasiccy
100
Agnieszka Kasicka - awatar
Agnieszka Kasicka
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij