Zbiórka

Mały bezimienny piesek - wyrzucony z samochodu

Z samochodu został wyrzucony około 10 miesięczny mały szczeniaczek. Chłopczyk mieszka na opuszczonej posesji, pod gołym niebem, jest dokarmiany przez kochaną duszyczkę. 
Lecz musimy znaleźć do piątku mu domek! 
KIELCE! Okolice! Cała Polska!

Z takim apelem zwróciła się do nas pani Monika.
Witam, pisze w sprawie tego psiaczka :) Piesek został wyrzucony w sobotę z auta, koczuje na opuszczonej posesji, przyjazny, przytulaśny, myślę że ma ok.10 mies, także więcej już nie urośnie. 
Wakacyjne porzucenie!!!
Psiak ma w weekend zostać zabrany do Schroniska ! Pieseczek przeszedł już wiele, dlatego myślę że takiemu małemu szczeniaczkowi warto podarować szybciutko domek choćby tymczasowy!  

W dniu 21.07 pieska udało się złapać i zawiezc do hoteliku, gdzie będzie przebywał do czasu adopcji.

Potrzebne środki na kastrację, chipowanie, badania

Pieseł znajduje się pod opieką PROJEKT KOSMA POMAGAMY PSIM SENIOROM, to wprawdzie nie senior,ale też bardzo potrzebował pomocy. Piesek miesza w hoteliku w boksie wewnętrznym razem z innym naszym podopiecznym RUBINKIEM. Na początek został odrobaczony - musiałyśmy zadbać, żeby nie pozarażał robakami innych psiaków w hoteliku, dla bezpieczeństwa będziemy odrobaczać go jeszcze raz. Chcemy mu też zrobić przegląd u weta, żeby ocenił jego stan zdrowia, wykonać badania podstawowe, w dalszej kolejności planujemy kastrację oraz chipowanie. Chcemy też zakupić obrożę antykleszczową Kiltix, ponieważ w tamtym rejonie jest naprawdę bardzo dużo kleszczy. Zdarzały się przypadki zachorowań na choroby odkleszczowe.

Aktualności

 • Fundacja Projekt KOSMA Pomagamy Psim Seniorom

  Fundacja Projekt KOSMA Pomagamy Psim Seniorom

  06.01.17
  06.01.17

  Dyzio już w ośrodku naszej fundacji,mieszka w domu - ma ciepło,wygodne legowisko i opiekę na codzień...domu nadal brak,choć psiaczek mały,fajniutki,wesoły,zgodny z innymi pieskami i suczkami,zachowuje czystośc w domu... prosimy tylko o wsparcie na karmę,kropelki p/pchłom oraz szampon dla Dyzia,przydałaby się też jakaś zabaweczka i nowe szeleczki + obróżka....bo pobyt w naszym ośrodku fundacyjnym jest bezpłatny bez pomocy darczyńców nie będzie środków ,aby zabezpieczyć potrzeby małego Dyzia,tym bardziej,że oprócz niego mamy pod opieką jeszcze 9 innych psiaków

Komentarze

 • Maciej

  03.09.16
  03.09.16

  Na hotelik dla psiaczka

Wpłaty - 6

 • Avatar Maciej
  100
  Maciej
 • Avatar Joanna
  30
  Joanna
 • Avatar Katarzyna
  10
  Katarzyna
 • Avatar Natalia
  10
  Natalia
 • Avatar Ewelina
  5
  Ewelina
 • Avatar BARBARA
  5
  BARBARA

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe !

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Obróć, aby zobaczyć stronę