Sony potrzebuje dziś Waszego wsparcia!

Konie, które do nas trafiają, mają za sobą różne historie. Opowieść Sony'ego jest jednak bardziej nietypowa, niż większość opowieści w stajni. Bo w odróżnieniu od wielu koni, które u nas spotkacie, Sony miał kochający, wspaniały dom i człowieka, dla którego był bardzo ważny. A jednak - nigdy nie wiemy, co będzie z nami jutro.. 

Sony pamięta płomienie, które ogarnęły w jednym momencie cały jego dom, paliły bezlitośnie jego braci w stajni, rozświetlały mroczne niebo. On przeżył. Po tej tragedii, którą los go obdarował, Sony przyjechał do nas z Czech. W wyniku rozległego poparzenia stracił skórę, ale nie spłonęła w nim do końca nadzieja - że jeszcze będzie kiedyś dobrze.

Dziś całe dnie i noce Sony spędza ubrany w derkę, która chroni go przed słońcem, albo zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Ma wielkie, mądre i pełne zrozumienia oczy - nikt z nas tak naprawdę nie wie, co czeka nas tuż za rogiem, życie niesie różne doświadczenia.

Nie wiemy, na ile uda się nam zrehabilitować Sony'ego, ale potrzebne są środki na zakup derek (Sony niszczy je na bieżąco i co kilka tygodni musimy zmieniać derkę na nową), maści i spraye.

Będziemy wdzięczni, jeśli pochylicie się nad Sonym i jego historią..


Fundacja Centaurus działa w imieniu zwierząt od 2006 roku. Jest organizacją non profit. Centaurus to blisko 1000 ocalonych koni, 50 osiołków, paręset psów, wiele kotów, liczne zwierzęta gospodarskie. One wszystkie żyją dzięki takim osobom jak Ty. Bez tego wsparcia ratowanie nie byłoby możliwe. Bardzo Ci za wszystko dziękujemy!

Wybierz kwotę

Aktualności

 • Fundacja Centaurus - awatar

  Fundacja Centaurus

  12.01.19
  12.01.19

  W imieniu Sonego - dziękujemy! Od czasu naszego apelu Sony "rozpracował" kilka derek, ale dzięki Wam Sony nie spędził ani chwili bez osłony. Wasza pomoc przyczyniła się w dużym stopniu do zakupu wystarczających ilości maści na najbliższe miesiące. Tymczasem Sony zastanawia się, czy ktoś dołączy do jego stałych Sponsorów. Do pełnej Wirtualnej Adopcji Sonemu brakuje 390 zł miesięcznie. Można objąć konia adopcją całościową bądź częściową - wówczas na utrzymanie konia składa się kilka osób. Wysokość wsparcia wybranego konia zależy wyłącznie od Wirtualnego Opiekuna. Dołącz do Sponsorów Sonego - skontaktuj się z nami!

  Zdjęcie aktualności 24 228

Komentarze

 • Agnieszka Raven - awatar

  Agnieszka Raven

  03.12.18
  03.12.18

  ❤️

 • Dominika Migdał - awatar

  Dominika Migdał

  14.11.18
  14.11.18

  Trzymam kciuki!

 • Dorota Wis - awatar

  Dorota Wis

  14.11.18
  14.11.18

  Trzymaj się koniku! Życie przed toba!

 • Pomocna Duszyczka - awatar

  Pomocna Duszyczka

  14.11.18
  14.11.18

  Oby udało się zebrać jak najwięcej ❤ zdrowiej piękny Bohaterze. Dobrze, że masz wokół siebie dobrych ludzi, którzy otoczą Cię opieką, ciepłem i miłością ❤

Wpłaty - 222

Anonimowy Darczyńca - awatar
3
Anonimowy Darczyńca
Jolanta ch - awatar
10
Jolanta ch
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Ewelina Błaszczyk - awatar
20
Ewelina Błaszczyk
Janina Demetriou-Warburton - awatar
50
Janina Demetriou-Warburton
Dorota - awatar
20
Dorota
Joanna - awatar
20
Joanna
Anonimowy Darczyńca - awatar
3
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Kinga - awatar
10
Kinga

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij