Zbiórka pomóżcie mi żyć... - zdjęcie główne

pomóżcie mi żyć...

1 033 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 53 osoby

Jestem chory i czuję się strasznie, ale najbardziej straszna ze wszystkich strasznych rzeczy jest niewidzialność. Przytrafia się ona chorym i brzydkim kotom bardzo często, i możemy wtedy chodzić nawet środkiem chodnika i mijać dziesiątki osób, a jakby nas w ogóle nie było. Wystarczy wtedy położyć się pod krzakiem i czekać, i znikać... bo skoro naprawdę nikt, naprawdę nikomu tak bardzo, bardzo nie zależy...

Szedłem więc łąką prosto przed siebie, powoli, łapa za łapą, żeby nie potknąć się i nie zaplątać w trawy. Nie wiem, czemu akurat tam, ale od wielu dni nie jadłem i nie piłem, świat mi w oczach wiruje a odciągnięta na karku skóra zostaje tak i nie wraca do właściwego kształtu, więc chyba po prostu bez powodu... Tak się umiera,wiesz? Kładzie się pod krzakiem i czeka. 

Ja już czekałem ale przeszkodziłaś mi. Najpierw nie chciałem nigdzie iść i nie mogliśmy się dogadać, ale skoro tak bardzo chciałaś... Mówiłaś, że możemy pójść do domu. Twojego domu? Bo ja już nie mam swojego. Może być też mój?Więc czemu by nie spróbować?..


Ogromne, zniekształcone nerki, prawdopodobnie w wyniku nie leczonej, przewlekłej infekcji która spowodowała ich niewydolność są jedną z głównych przyczyn stanu w jakim znajduje się Songo. Ten duży, kilkuletni kocur powinien ważyć co najmniej pięć kilo, a waży 2,5- tyle ile szkielet i skóra. 

Przed nam długa walka, kroplówki, badania i konsultacje u specjalistów. 

Komentarze


 • Sylwia - awatar

  Sylwia

  06.04.18
  06.04.18

  Zdrowka Kicius!

 • Anets - awatar

  Anets

  06.04.18
  06.04.18

  Zdrówka kociaku!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.04.18
  06.04.18

  Zdrówka maluchu

1 033 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 53 osoby

Wpłaty: 53

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Michalina Guzik - awatar
Michalina Guzik
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Jolanta T - awatar
Jolanta T
20
E.P. - awatar
E.P.
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij