Ewa Lisicka - awatar

Ewa Lisicka

Organizator zbiórki

Jestem osobą od lat  pomagającą bezdomnym zwierzakom w tym w szczególności kotom  by żyły godnie bez głodu i chorób mimo swej bezdomności.

Dawniej pomagałam sama obecnie z uwagi na trudną sytuację własną proszę o pomoc na facebooku, prowadzę profil SOS dla kotów portowych w Szczecinie na tym portalu.

Środki zbieram na rzecz kotów którym pomagam od lat a których populacja waha się miedzy 30-40 kotów. Jedno ze stad traci swój dotychczasowy dom żyły na terenie przyośedlowego lasku i bazy budowlanej. Niestety niedawno kazano mi je przenieść w inne miejsce ponieważ na tym terenie rozpocznie się budowa dlaszej części osiedla i lada dzień wjedzie cieżki sprzęt trwa wyrąb drzew. Problem w tym, że dotyczy to 12 kotów miały tam 10 styropianowych budek nie ma w tej cześci osiedla miejsca na 10 budek. Mieszkańcy wyrażają zgodę na niewielką ilość estetycznych drewnianych budek, znalazłam takie kocie domki jeden daje schronienie 4 kotom potrzebne są  takie dwa. Problem w tym, że koszt jednego to kwota 299,00 zł netto plus vat do tego koszt transportu 160,00 zł nie stać mnie na taki wydatek. Od dwóch lat nie pracuję a jestem osobą samotną, która korzysta z pomocy rodziny. Już wiele rzeczy sprzedałam żeby utrzymać siebie i moje koty tym już nie mogę pomóc. Potrzebna jest również sucha i mokra karma dla bezdomniaków bo zapas jaki miałam dzięki pomocy ludzi już się kończy.

Wierzę, że znajdą się dobrzy ludzie, którzy otworzą swoje serce na los tych biednych już i tak bardzo pokrzywdzonych stworzeń.  Dla mnie jest to bardzo ważne bo nigdy dotąd ich nie zawiodłam choć z powodu swojego położenia musiałam zaprzestać pomocy na rzecz wielu innych kotów. Te domki oraz codzienne karmienie to dla nich namiastka domu własnego każdego dnia okazują mi radość oraz zaufanie za tą codzienną o nie  troskę. Mam w domu 13 własnych kotów własnych plus jednego bezdomniaka w trakcie  leczenia pochodzi  z tego waśnie stada. Kiedy wyzdrowieje nie będzie miał dokąd wrócić.

Dlatego proszę Was bardzo o pomoc.... Pomóżcie mi je uratować, pomóżcie mi sprawić by nadal żyły godnie......

Komentarze

 • Longina - awatar

  Longina

  01.03.18
  01.03.18

  Pani Ewo.. Jest Pani najwspanialszą osobą pod słońcem!!!! Będę o Pani pamiętała.

  • Ewa Lisicka - awatar

   Ewa Lisicka - Organizator zbiórki

   26.03.18
   26.03.18

   Witam bardzo dziękuję w tej chwili wypłacam pieniążki bo kończy się karma i niestety trzeba kupić choć trochę żeby kociaki nie głodowały zaraz święta więc tym bardziej muszą mieć co jeść. Pozdrawiam Panią serdecznie i bardzo dziękuję w imieniu kociaków . Ewa

Ewa Lisicka - awatar

Ewa Lisicka

Organizator zbiórki

Wpłaty - 24

Longina Milewska - awatar
30
Longina Milewska
Irena - awatar
50
Irena
Longina - awatar
20
Longina
Joanna - awatar
200
Joanna
Konrad Waluch - awatar
128
Konrad Waluch
Anna Dolata - awatar
200
Anna Dolata
Martyś - awatar
30
Martyś
Anonimowy Darczyńca - awatar
15
Anonimowy Darczyńca
Ewelina - awatar
20
Ewelina
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.