owner

Ewa Lisicka

Organizator zbiórki

Zbiórka

Jestem osobą od lat  pomagającą bezdomnym zwierzakom w tym w szczególności kotom  by żyły godnie bez głodu i chorób mimo swej bezdomności.

Dawniej pomagałam sama obecnie z uwagi na trudną sytuację własną proszę o pomoc na facebooku, prowadzę profil SOS dla kotów portowych w Szczecinie na tym portalu.

Środki zbieram na rzecz kotów którym pomagam od lat a których populacja waha się miedzy 30-40 kotów. Jedno ze stad traci swój dotychczasowy dom żyły na terenie przyośedlowego lasku i bazy budowlanej. Niestety niedawno kazano mi je przenieść w inne miejsce ponieważ na tym terenie rozpocznie się budowa dlaszej części osiedla i lada dzień wjedzie cieżki sprzęt trwa wyrąb drzew. Problem w tym, że dotyczy to 12 kotów miały tam 10 styropianowych budek nie ma w tej cześci osiedla miejsca na 10 budek. Mieszkańcy wyrażają zgodę na niewielką ilość estetycznych drewnianych budek, znalazłam takie kocie domki jeden daje schronienie 4 kotom potrzebne są  takie dwa. Problem w tym, że koszt jednego to kwota 299,00 zł netto plus vat do tego koszt transportu 160,00 zł nie stać mnie na taki wydatek. Od dwóch lat nie pracuję a jestem osobą samotną, która korzysta z pomocy rodziny. Już wiele rzeczy sprzedałam żeby utrzymać siebie i moje koty tym już nie mogę pomóc. Potrzebna jest również sucha i mokra karma dla bezdomniaków bo zapas jaki miałam dzięki pomocy ludzi już się kończy.

Wierzę, że znajdą się dobrzy ludzie, którzy otworzą swoje serce na los tych biednych już i tak bardzo pokrzywdzonych stworzeń.  Dla mnie jest to bardzo ważne bo nigdy dotąd ich nie zawiodłam choć z powodu swojego położenia musiałam zaprzestać pomocy na rzecz wielu innych kotów. Te domki oraz codzienne karmienie to dla nich namiastka domu własnego każdego dnia okazują mi radość oraz zaufanie za tą codzienną o nie  troskę. Mam w domu 13 własnych kotów własnych plus jednego bezdomniaka w trakcie  leczenia pochodzi  z tego waśnie stada. Kiedy wyzdrowieje nie będzie miał dokąd wrócić.

Dlatego proszę Was bardzo o pomoc.... Pomóżcie mi je uratować, pomóżcie mi sprawić by nadal żyły godnie......

owner

Ewa Lisicka

Organizator zbiórki

Wpłaty - 9

 • Avatar Sylwia Hajbowicz
  80
  Sylwia Hajbowicz
 • Avatar Agata Rabecka
  200
  Agata Rabecka
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  1
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Agnieszka
  20
  Agnieszka
 • Avatar Jolanta
  20
  Jolanta
 • Avatar Edyta
  5
  Edyta
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  20
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar jolanta bardzinska
  100
  jolanta bardzinska
 • Avatar WIOLETTA CZAJKOWSKA
  50
  WIOLETTA CZAJKOWSKA

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe !

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Obróć, aby zobaczyć stronę