Dariusz Gnyp - awatar

Dariusz Gnyp

Organizator zbiórki

Cześć wszystkim.

Jestem Darek, i mam 19 lat i pochodzę z małej wsi pod Łodzią. Niestety, ten rok zacząłem dosyć słabo. Dnia 01.01.2019 spłonął mój jedyny środek transportu jakim jest samochód. Podczas sylwestrowej zabawy najprawdopodobniej ktoś go podpalił, niestety, nie znam przyczyny dlaczego. Niestety, kiedy zorientowałem się, że samochód płonie było już za późno. Oczywiście, sprawa została zgłoszona na policje, aczkolwiek w miejscu zdarzenia nie było ani kamer, ani świadków. Niestety samochód nie był ubezpieczony przed spaleniem.

Chcąc nie chcąc - potrzebuję samochodu, czy to do dojazdów do szkoły, czy pracując w weekendy (Pracuję jako dostawca pizzy) lecz na chwilę obecną nie stać mnie - nastolatka na taki wydatek. Zapewne znajdą się osoby które stwierdzą "Dwa tysiące? Przecież to są groszowe sprawy" ale niestety, nie dla mnie. Jako uczeń nie mam zdolności kredytowej na taką kwotę, a niestety moja rodzina też nie jest w stanie mi pomóc.

Dlatego zgłaszam się z prośbą do was! Nie potrzebuję luksusów, ani pojazdu jak ze snów, chce jedynie zakupić samochód dojazdowy, który przynajmniej przez zimę będzie mógł mnie dowieść z punktu A do B.

Wierzę w siłę internetu i zwracam się do was o pomoc, oraz udostępnianie mojej zrzutki.

Dziękuję :)

Wybierz kwotę

Dariusz Gnyp - awatar

Dariusz Gnyp

Organizator zbiórki

Wpłaty - 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij