Zbiórka Dla babci po zalaniu domu. - miniaturka zdjęcia

Dla babci po zalaniu domu.

Dla babci po zalaniu domu.

1 924 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 52 osoby
Wpłać teraz
 
Karolina Rak - awatar

Karolina Rak

Organizator zbiórki

Edit 13.08.2020:

Za zebrane pieniądze postanowiliśmy zacząć działac. Spróbujemy powalczyć z pleśni za pomocą chemii i odmalować ściany. Jak tylko to zrobimy wrzucimy fotki 🙂

😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊

Witam. Zbiórkę organizujemy dla naszej Babci, której dom uległ zniszczeniu przez zalanie. W zimę 2017 roku podczas nieobecności Babci w domu, pękł zawór od wody. Cały dom został zalany. Wszytkie sprzęty i meble zostały zniszczone. Własnymi silami odkupilysmy kuchenke gazową, lodówkę i telewizor a w między czasie także piec, który także zaczął przeciekac. Ściany i podłogi od tamtej pory cały czas schły. Walka z grzybem, który pogarsza zdrowie babci nie może dłużej trwać. Ona sama też już nie ma siły zmywac go ciągle że ścian. 

Zebrane na ten cel pieniądze chcemy wykorzystać na ostateczne wysuszenie domu. Opłacenie ekipy remontowej która zajmie się tynkami oraz usunięciem z niego grzyba, odkupienie najpotrzebniejszych rzeczy które nie nadają się po zalaniu do użytku jak meble kuchenne. 

Za każdą kwotę przekazaną na ten cel będziemy bardzo wdzięczne. Pozwoli nam to poprawić warunki w jakich żyje nasza babcia. Jej zdrowie jest dla nas najważniejsze, a nie poprawi się ono jeśli będzie żyła w wilgoci i wszechobecnym grzybie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Lemmy - awatar

  Lemmy

  26.05.19
  26.05.19

  Ja to lemmy lemmy to ja

  • Karolina Rak - awatar

   Karolina Rak - Organizator zbiórki

   26.05.19
   26.05.19

   😺❤️

1 924 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 52 osoby
Wpłać teraz
 
Karolina Rak - awatar

Karolina Rak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 52

Emil - awatar
Emil
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
70
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kuba - awatar
Kuba
8
Weronika - awatar
Weronika
10
Agnieszka Parszewska - awatar
Agnieszka Parszewska
60
Natalia Helińska - awatar
Natalia Helińska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Paula - awatar
Paula
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij