Zbiórka Dom dla Micka - zdjęcie główne

Dom dla Micka

941 zł z 18 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać teraz
 
Mick Jakubiak-Zoski - awatar

Mick Jakubiak-Zoski

Organizator zbiórki

EDIT:

 Chciałbym podziękować wszystkim, którzy wsparli mnie najdrobniejszą monetą, czy to z portretem Miłościwie Panującej na Wyspach Prosperity, czy z Orzełkiem w Koronie. 

 Udało mi się zażegnać widmo licytacji mojego domu. Póki co. Przy pomocy kredytu spłaciłem dług moim dzieciom, teraz musze spłacić kredyt. Z tych uzbieranych dzięki Wam pieniędzy pozwolę sobie zrobić backup na czarną godzinę, gdyby zabrakło na bieżące raty, co w obecnej sytuacji, kiedy ciężko mówić o możliwościach dorobienia, nie jest takie nieprawdopodobne, niestety. 

 Jeśli w dalszym ciągu masz ochotę mnie wesprzeć, za co z góry dziękuję, zbiórka pozostaje aktywna, choć tak naprawdę wolałbym skorzystać z innej pomocy, jeśli pozwolicie.

 Kilkoro z Was wspominało, że mój blog jest niezłym materiałem wyjściowym na książkę, lub serię artykułów do prasy. Bardzo mi to pochlebia. Dziękuję. 

Jeśli więc masz wśród swoich znajomych osobę pracującą w wydawnictwie, może jakiegoś redaktora, albo właśnie Ty jesteś kimś takim, będę wdzięczny za kontakt. Proszę pomóż mi otworzyć drogę do opublikowania moich zmagań z chorobą i w walce o dzieci. Może komuś spodoba się to na tyle, że gotów będzie mi dać na tym zarobić wierszówką?

Jeszcze raz dziękuję za Twoją pomoc i wszystkie dobre słowa. Za szpilki wbijane tu i ówdzie również dziękuję.  Bardzo mnie motywują do konsekwentnego trzymania kursu i dbania o to, by nie dać po drodze plamy.

Mick Jakubiak-Zoski - trzeźwiejący alkoholik.

PS. Jeśli chcesz bliżej poznać moja historię, przeczytać o moich potyczkach z rzeczywistością, o tym co mi się udaje, co nie wychodzi, co cieszy a co jakby mniej, zapraszam na bloga.

http://tataalkoholik.home.blog


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Ilona - awatar

    Ilona

    27.07.19
    27.07.19

    Nowe życie ❤

941 zł z 18 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać teraz
 
Mick Jakubiak-Zoski - awatar

Mick Jakubiak-Zoski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 17

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Aga Es - awatar
Aga Es
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Grazyna - awatar
Grazyna
100
Basia Walkow - awatar
Basia Walkow
100
Ilona - awatar
Ilona
20
KrZb - awatar
KrZb
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij