Zbiórka Dom dla Micka - zdjęcie główne

Dom dla Micka

941 zł  z 18 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Mick Jakubiak-Zoski - awatar

Mick Jakubiak-Zoski

Organizator zbiórki

EDIT:

 Chciałbym podziękować wszystkim, którzy wsparli mnie najdrobniejszą monetą, czy to z portretem Miłościwie Panującej na Wyspach Prosperity, czy z Orzełkiem w Koronie. 

 Udało mi się zażegnać widmo licytacji mojego domu. Póki co. Przy pomocy kredytu spłaciłem dług moim dzieciom, teraz musze spłacić kredyt. Z tych uzbieranych dzięki Wam pieniędzy pozwolę sobie zrobić backup na czarną godzinę, gdyby zabrakło na bieżące raty, co w obecnej sytuacji, kiedy ciężko mówić o możliwościach dorobienia, nie jest takie nieprawdopodobne, niestety. 

 Jeśli w dalszym ciągu masz ochotę mnie wesprzeć, za co z góry dziękuję, zbiórka pozostaje aktywna, choć tak naprawdę wolałbym skorzystać z innej pomocy, jeśli pozwolicie.

 Kilkoro z Was wspominało, że mój blog jest niezłym materiałem wyjściowym na książkę, lub serię artykułów do prasy. Bardzo mi to pochlebia. Dziękuję. 

Jeśli więc masz wśród swoich znajomych osobę pracującą w wydawnictwie, może jakiegoś redaktora, albo właśnie Ty jesteś kimś takim, będę wdzięczny za kontakt. Proszę pomóż mi otworzyć drogę do opublikowania moich zmagań z chorobą i w walce o dzieci. Może komuś spodoba się to na tyle, że gotów będzie mi dać na tym zarobić wierszówką?

Jeszcze raz dziękuję za Twoją pomoc i wszystkie dobre słowa. Za szpilki wbijane tu i ówdzie również dziękuję.  Bardzo mnie motywują do konsekwentnego trzymania kursu i dbania o to, by nie dać po drodze plamy.

Mick Jakubiak-Zoski - trzeźwiejący alkoholik.

PS. Jeśli chcesz bliżej poznać moja historię, przeczytać o moich potyczkach z rzeczywistością, o tym co mi się udaje, co nie wychodzi, co cieszy a co jakby mniej, zapraszam na bloga.

http://tataalkoholik.home.blog


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Ilona - awatar

    Ilona

    27.07.2019
    27.07.2019

    Nowe życie ❤

941 zł  z 18 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Mick Jakubiak-Zoski - awatar

Mick Jakubiak-Zoski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 17

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Aga Es - awatar
Aga Es
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Grazyna - awatar
Grazyna
100
Basia Walkow - awatar
Basia Walkow
100
Ilona - awatar
Ilona
20
KrZb - awatar
KrZb
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij