Zbiórka Wsparcie Dominisi - zdjęcie główne

Wsparcie Dominisi

3 700 zł z 3 700 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Justyna Jóźwik Moćko - awatar

Justyna Jóźwik Moćko

Organizator zbiórki

Jestem mamą 5 -cio letniej Dominisi, która urodziła się z wadą rozwojową - rozszczepem kręgosłupa, przepukliną oponowo-rdzeniową, stópkami końsko-szpotawymi i małogłowiem.

Po 3 miesiącach jej życia zdiagnozowano u Dominisi pęcherz neurogenny i wodogłowie stacjonarne.

Dominisia potrzebuje być cewnikowana co 3 godziny i intensywnie rehabilitowana każdego dnia, aby w przyszłości stać się samodzielną.

Potrzebuje kosztowengo zaopatrzenia ortopedycznego w postaci ortez i wielu specjalistycznych badań.

Od 3 lat zmagamy się również z objawami afazji motorycznej, której przyczyn nie mogą doszukać się żadni lekarze i specjaliści.

Dominisia bardzo dobrze rozwija się poznawczo , emocjonalnie i społecznie, w kwestii rehabilitacji także jesteśmy na dobrej drodze, jednak ogromne trudności w porozumiewaniu się z otoczeniem za pomocą mowy czynnej są obecnie dla malutkiej największą barierą w funkcjonowaniu.

Dominisi ma już 5 lat i jej mózg pracuje prawidłowo, dlatego potrzebuje wielu różnorodnych bodźców w postaci różnorodnych działań terapeutycznych i logopedycznych , aby niejako "odblokować" jej rozwój mowy.

Dominisia porozumiewa się z otoczeniem za pomocą komunikacji alternatywnej ( piktogramy, gesty makaton, aplikacja "let me talk" i proste sylaby wypowiadane przez córeczkę). jednak nadal nie znaleźliśmy takiej formy komunikowania się, która byłaby efektywna w każdej sytuacji.

Dominisia bardzo chce nauczyć się mówić, jej ogromna motywacja jest dla nas motorem do działania. 

Po ostatnim turnusie w komorze hiperbarycznej, gdzie Dominisia otrzymywała czysty tlen podawany w warunkach podwyższonego ciśnienia atmosferycznego , rozwój jej mowy ruszył z miejsca i idzie do przodu, jednak nadal mowa Dominisi nie pozwala jej na efektywne komunikowanie się z innymi. 

Dlatego Dominisia ma szansę uczestniczyć w kolejnym turnusie hiperbarycznym już 2 lipcu tego roku. Wierzymy , ze to znacznie przyspieszy tempo rozwoju mowy córeczki i "odblokuje" niejako uśpione uśpione funkcje mózgu Dominisi.

koszt turnusu w komorze hiperbarycznej w Kielcach  to 3700 zł.

I takiego Wsparcia dziś bardzo potrzebujemy.

Wszystkie środki zebrane na zbiórce zostaną  w 100% przeznaczone na dofinansowanie do turnusów w komorze hiperbarycznej dla Dominisi.

Wszystkie nasze oszczędności  przeznaczamy na turnusy rehabilitacyjne oraz leczenie, kosztowne zaopatrzenie ortopedyczne i medyczne  oraz  działania terapeutyczne Dominisi.  

Jednak czasem  potrzebujemy Wsparcia innych. I tak jest właśnie dziś.

Długo uczyliśmy się prosić o pomoc i prosimy o nią gdy sami wykorzystamy już wszystkie dostępne nam możliwości finansowe.

Dziś  właśnie jest taki dzień i dlatego zwracamy się o Pomoc o wsparcie finansowe naszej iskierki.

Zwracamy się z prośbą do wszystkich serduszek na tym świecie, pomóżcie naszej malutkiej nauczyć się mówić. Ona dzielnie zmaga się  z rehabilitacją ruchową i dzielnie , konsekwentnie ćwiczy  każdego dnia. 

Terapia w komorze hiperbarycznej to ogromne wsparcie.

Zapraszamy wszystkich darczyńców do udziału w naszej zbiórce.

Dziękujemy z całego serduszka każdego dnia.

Zapraszamy do obserwowania zmagań Dominisi na stronie facebook - Wspieramy Dominisię


Aktualizacje


 • Justyna Jóźwik Moćko - awatar

  Justyna Jóźwik Moćko

  19.06.18
  19.06.18

  Kochani Wspierajacy Dziękuję z całego serduszka za Wsparcie mojej iskierki. Dominisia jest bardzo dzielna i nie poddaje się na swojej drodze nigdy!!!! każdego dnia obserwuję jak pokonuje kolejne kroki, aby kiedyś w końcu nauczyć się mówić tak żeby każdy mógł ją zrozumieć, aby kiedyś móc samodzielnie be wsparcia innych osób przemieszczać się na swoich nóżkach i dojść na każdy swój szczyt. Aby kiedyś móc spełniać swoje marzenia i samodzielnie iść swoją drogą... Dziękuję , jestem Wam ogromnie wdzięczna. Turnus w komorze tuż tuż, wierzę , że damy rade podarować Dominisi kolejną szansę, aby mogła postawić swój kolejny samodzielny krok. Dziękuję....

  Zdjęcie aktualizacji 16 520

Komentarze


 • Maciej Wysocki - awatar

  Maciej Wysocki

  25.06.18
  25.06.18

  Zdrowia życzę

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.06.18
  22.06.18

  Trzymam mam kciuki :D

  • Justyna Jóźwik Moćko - awatar

   Justyna Jóźwik Moćko - Organizator zbiórki

   23.06.18
   23.06.18

   Dziękujemy !!!!!!

3 700 zł z 3 700 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Justyna Jóźwik Moćko - awatar

Justyna Jóźwik Moćko

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 32

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Stanisław Ludwikowski - awatar
Stanisław Ludwikowski
22
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Michał Zawidzki - awatar
Michał Zawidzki
20
Jarcon - awatar
Jarcon
20
honest-rp - awatar
honest-rp
5
Maciej Wysocki - awatar
Maciej Wysocki
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij