Andrzej Biedrzyński - awatar

Andrzej Biedrzyński

Organizator zbiórki

Mam na imię Tosia ... mam złamaną miednicę i zwichniętą łapką i niewielkie szanse na szczęśliwe zakończenie.

Zabrał mnie jakiś Pan , gdy potrącił mnie samochód .Poza okropnym bólem nic nie pamiętam.Zawiózł mnie do weterynarza , który choć na chwilę uśmierzył mój ból.Niestety był to początek moich problemów.Zdiagnozowano u mnie złamaną miednicę , potłuczenia i zwichniętą łapkę.

Mam podobno okropną anemię i czeka mnie operacja.Bardzo chciałabym znowu biegać.Pomóżcie proszę pokryć koszty mojego leczenia.

Tosia.

10 lutego wracając z wizyty u rodziny spostrzegłem na poboczu drogi coś dziwnego.Zatrzymałem się i ujrzałem ją - była zziębnięta i wycieńczona - ledwie dychająca.Musiała leżeć tu już od jakiegoś czasu.Natychmiast zadzwoniłem na Policję ,która krótko mówiąc  - po prostu olała sprawę.Tak samo było również w telefonem na straż.Zabrałem ją więc do auta i jak najprędzej udałem się do najbliższego weterynarza znalezionego w necie.Po przybyciu na miejsce otrzymała środki przeciwbólowe ,a ja dwie opcje do wyboru:uśpić lub pomóc,gdyż niezbędna będzie w najbliższym czasie operacja?Od lekarza dowiedziałem się również , że Tosia - bo tak ją nazwałem jest w tej chwili za słaba i ma anemię ,więc trzeba poczekać na przeprowadzenie operacji do momentu,aż będzie na tyle silna ,by ją przeżyć.Potem pewnie miesiąc rekonwalescencji a dalej wielka niewiadoma.To co wiem na ten moment to że pewnie na 3tyś. się nie skończy - trzy wizyty u weterynarza kosztowały mnie już prawie 800zł.


PROSZĘ UDOSTĘPNIAJCIE , WSPOMÓŻCIE CHOCIAŻ ZŁOTÓWKĄ.BARDZO POTRZEBUJEMY WASZEGO WSPARCIA.

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Aktualności

  • Andrzej Biedrzyński - awatar

    Andrzej Biedrzyński

    21.03.19
    21.03.19

    Tosia czuje się już na tyle dobrze , że możliwe jest przeprowadzenie operacji .Przewidziana jest ona na piątek 29 marca.Niestety sam nie jestem w stanie pokryć jej kosztów.Zwracam się więc do Was z pilną prośbą o pomoc.Każdy grosz się liczy i jest na wagę życia Tosi.Niestety w przypadku braku wystarczającej kwoty - pozwalającej pokryć koszty operacji - Tosia będzie musiała zostać uśpiona. Udostępniajcie i wpłacajcie - pomóżmy Tosi - zasługuje na to!!!!

Andrzej Biedrzyński - awatar

Andrzej Biedrzyński

Organizator zbiórki

Wpłaty - 4

Zbigniew Ciokan - awatar
50
Zbigniew Ciokan
Grzegorz Drabik - awatar
20
Grzegorz Drabik
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
2
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij