Drobniaki na Dzieciaki

19 205 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 149 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Kim jesteśmy?

Fundacja Przedsiębiorcy Pomagają powstała w 2014 roku, w Gdyni. Zrzeszamy przedsiębiorców i osoby prywatne zainteresowane niesieniem pomocy dzieciom z domów dziecka i innych placówek wychowawczych.

Komu pomagamy?

Dlaczego akurat domy dziecka? Nasza Prezes: Kinga Szostko to wychowanka domu dziecka i nikt jak ona, nie zna tak dobrze problemów z jakimi domy dziecka i ich wychowankowie się borykają! To właśnie nasza Fundacja współpracując z Ośrodkami Pomocy Społecznej i dyrektorami placówek opiekuńczo-wychowawczych, pomaga tym, których sytuacja jest najdramatyczniejsza i wspólnie pokonuje to, co wydaje się niemożliwe do pokonania..


Jakiej pomocy udzielamy?

Zapewniamy dzieciom z domów dziecka opiekę stomatologiczną i psychologiczną. Remontujemy i wyposażamy placówki, przygotowujemy zbiórki pod konkretne cele, prowadzimy aukcje charytatywne. Kojarzymy potrzebujących z tymi, którzy pomoc mają zakodowaną w genach, biznesem z sercem.

Nasze motto?

Jeśli w życiu powiodło ci się lepiej niż innym, to zbuduj dłuższy stół, a nie wyższy płot.

Nasze aktualne projekty?

Drobniaki na dzieciaki to kolejny projekt naszej Fundacji. W 2022 roku planujemy wysłać na wakacje dzieci w domów dziecka z województwa pomorskiego. Im więcej środków uzbieramy, tym więcej dzieci uda nam się na wypoczynek wysłać. Dla niektórych będą to pierwsze wakacje w życiu, dla innych pierwszy samodzielny wyjazd pozbawiony stygmatyzacji. Nie wyobrażacie sobie Państwo, jak ważnym wydarzeniem będą wakacje dla Marka z domu dziecka, który wyjedzie na nie jako Marek z Gdańska (a nie Marek z domu dziecka właśnie!).

Od 1 grudnia startujemy z Charytatywną Choinką (Sklep Ogrodniczy PINUS Gdynia Wiczlino, ul. Wiczlińska 93B), gdzie będzie można zakupić Pomocną Choinkę, która zasili naszą zbiórkę #Drobniakinadzieciaki. Istnieje możliwość dowozu choinki pod wskazany adres, a ich ilość będzie ograniczona (szczegóły u Sebastiana pod numerem: 694-527-560). Następnie, 9 grudnia nagrywamy spot, którego premiera odbędzie się 27 grudnia na kanale YouTube/drobniakinadzieciaki i na naszych social media). Będzie też można o nas usłyszeć w lokalnym Radiu Eska.

Dasz się namówić na drobną wpłatę? To właśnie drobne wpłaty pomnożone przez odpowiednią ilość osób - czynią cuda! Zbiórka potrwa do końca marca 2022 roku. Żeby jedno dziecko wyjechało na kolonie, potrzebujemy zebrać 2000 zł. W samej Gdyni znajduje się 10 placówek, w których mieszka łącznie 103 podopiecznych. To kwota przeszło 200 tysięcy złotych... 

Aktualizacja 22.01.2022 rok:

Startujemy z progiem 30 tysięcy złotych, co pozwoli na wakacje dla 15 Podopiecznych. Naszym marzeniem jest wysłanie wszystkich dzieci na wypoczynek, ale zobaczymy, co się wydarzy po drodze. Serwis pomagam.pl pozwala nam na dowolne zwiększanie kwoty zbiórki. 

Za każdą najdrobniejszą wpłatę dziękujemy! 

Razem mamy wielką moc!  #drobniakinadzieciaki 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • FUNDACJA PRZEDSIĘBIORCY POMAGAJĄ - awatar

  FUNDACJA PRZEDSIĘBIORCY POMAGAJĄ

  08.01.2022
  08.01.2022

  Kochani! Na 14 stycznia zaplanowaliśmy Dobroczynny Blok Reklamowy. Jeśli chcielibyście pokazać swoją firmę, albo znacie taką, która chętnie skorzystałaby z takiej nietypowej opcji pokazania się na profilu naszej Prezes, serdecznie zapraszamy Was do kontaktu: [email protected] Dziękujemy, że jesteście z nami!

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.12.2021
  18.12.2021

  Grosik do grosika :) Pomagajmy!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.12.2021
  15.12.2021

  Warto Pomagać...a tym bardziej dzieciom , które nie wybrały sobie takiego życia...

19 205 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 149 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 149

Anastazja - awatar
Anastazja
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Krystyna - awatar
Krystyna
10
Ewelina Miszkiniuk - awatar
Ewelina Miszkiniuk
5
Team lamele - awatar
Team lamele
10
Hanna - awatar
Hanna
10
Paulina PK - awatar
Paulina PK
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Na ukojenie nerwów Pani King— paczacz 🤪 proszę nie kasować konta - awatar
Na ukojenie nerwów Pani King— paczacz 🤪 proszę nie kasować konta
5
Łucja :) - awatar
Łucja :)
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij