Zbiórka Droga dojazdowa do Cerkwi - zdjęcie główne

Droga dojazdowa do Cerkwi

0 zł  z 16 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Mariusz Jefimow - awatar

Mariusz Jefimow

Organizator zbiórki

Umiłowani Bracia i Siostry w Chrystusie!

Bardzo dziękujemy za okazanie miłości i złożenie dotychczasowej ofiary na naszą Cerkiew. Niech Pan Bóg pobłogosławi wszystkich, którzy nie byli obojętni losowi naszej Cerkwi, w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Przed nami została jeszcze do wykonania najważniejsza inwestycja - wykonanie drogi dojazdowej do naszej Cerkwi. Obecna droga, w okresie opadów deszczów nie pozwala nam w pełni na jej korzystanie. Liczne podtopienia utrudniają dojazd do Cerkwi, a także m.in. nie pozwala konduktowi żałobnemu przejść tą drogą.

Ośmielamy się prosić Państwa jeszcze raz o pomoc w realizacji inwestycji budowy drogi dojazdowej do naszej Cerkwi. Koszt wykonania drogi jest bardzo wysoki - ok. 36 000 zł.

Własnymi siłami parafian uzbieraliśmy już kwotę 20 000 zł. Brakuje nam jeszcze do realizacji inwestycji ogromna kwota - ok. 16 000 zł.

Z wielką pokorą i szacunkiem prosimy wszystkich ludzi dobrej woli jeszcze raz o pomoc dla naszej Cerkwi.

Zakres prac wykonania drogi dojazdowej:

1. ROBOTY PRZYGOTOWAWCZE

- Roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych - trasa dróg w terenie równinnym

2. ROBOTY ZIEMNE

- Koryta o głębokości 20 cm wykonywane mechanicznie na całej szerokości jezdni i chodników w gruncie kategorii I-IV

- Koryta wykonywane mechanicznie na całej szerokości jezdni i chodników w gruncie kategorii I-IV - za każde dalsze 5cm ponad 20cm

- Profilowanie i zagęszczanie mechaniczne podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni w gruncie kategorii I-IV

3. PODBUDOWY

- Podbudowa jednowarstwowa o grubości po zagęszczeniu 25cm z kruszywa naturalnego z domieszką ulepszającą z kruszywa łamanego 30%

4. KRAWĘŻNIK

- Krawężniki betonowe wystające o wymiarach 15x30cm, z wykonaniem ławy betonowej, na podsypce cementowo-piaskowej

- Krawężniki betonowe o wymiarach 15x22cm wtopione na podsypce cementowo-piaskowej i ławą betonową.

5. DROGA

- Nawierzchnie z kostki brukowej betonowej grubości 8cm kolorowej, układane na podyspce cementowo-piaskowej

Wpłaty można dokonywać bezpośrednio na konto bankowe naszej parafii:

STAROPRAWOSŁAWNA CERKIEW STAROOBRZĘDOWCÓW
Gabowe Grądy 7A
16-300 Augustów

a także poprzez płatności dotpay:
http://staroprawoslawie.pl/kontakt.html

Za wszelkie wpłaty serdeczne "Bóg zapłać"!

Z szacunkiem i chrześcijańską miłością

o. Mariusz Jefimow oraz Rada Staroprawosławnej Cerkwi Staroobrzędowców

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 16 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Mariusz Jefimow - awatar

Mariusz Jefimow

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij