Zbiórka Droga dojazdowa do Cerkwi - miniaturka zdjęcia

Droga dojazdowa do Cerkwi

Zbiórka Droga dojazdowa do Cerkwi - zdjęcie główne

Droga dojazdowa do Cerkwi

0 zł z 16 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Mariusz Jefimow - awatar

Mariusz Jefimow

Organizator zbiórki

Umiłowani Bracia i Siostry w Chrystusie!

Bardzo dziękujemy za okazanie miłości i złożenie dotychczasowej ofiary na naszą Cerkiew. Niech Pan Bóg pobłogosławi wszystkich, którzy nie byli obojętni losowi naszej Cerkwi, w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Przed nami została jeszcze do wykonania najważniejsza inwestycja - wykonanie drogi dojazdowej do naszej Cerkwi. Obecna droga, w okresie opadów deszczów nie pozwala nam w pełni na jej korzystanie. Liczne podtopienia utrudniają dojazd do Cerkwi, a także m.in. nie pozwala konduktowi żałobnemu przejść tą drogą.

Ośmielamy się prosić Państwa jeszcze raz o pomoc w realizacji inwestycji budowy drogi dojazdowej do naszej Cerkwi. Koszt wykonania drogi jest bardzo wysoki - ok. 36 000 zł.

Własnymi siłami parafian uzbieraliśmy już kwotę 20 000 zł. Brakuje nam jeszcze do realizacji inwestycji ogromna kwota - ok. 16 000 zł.

Z wielką pokorą i szacunkiem prosimy wszystkich ludzi dobrej woli jeszcze raz o pomoc dla naszej Cerkwi.

Zakres prac wykonania drogi dojazdowej:

1. ROBOTY PRZYGOTOWAWCZE

- Roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych - trasa dróg w terenie równinnym

2. ROBOTY ZIEMNE

- Koryta o głębokości 20 cm wykonywane mechanicznie na całej szerokości jezdni i chodników w gruncie kategorii I-IV

- Koryta wykonywane mechanicznie na całej szerokości jezdni i chodników w gruncie kategorii I-IV - za każde dalsze 5cm ponad 20cm

- Profilowanie i zagęszczanie mechaniczne podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni w gruncie kategorii I-IV

3. PODBUDOWY

- Podbudowa jednowarstwowa o grubości po zagęszczeniu 25cm z kruszywa naturalnego z domieszką ulepszającą z kruszywa łamanego 30%

4. KRAWĘŻNIK

- Krawężniki betonowe wystające o wymiarach 15x30cm, z wykonaniem ławy betonowej, na podsypce cementowo-piaskowej

- Krawężniki betonowe o wymiarach 15x22cm wtopione na podsypce cementowo-piaskowej i ławą betonową.

5. DROGA

- Nawierzchnie z kostki brukowej betonowej grubości 8cm kolorowej, układane na podyspce cementowo-piaskowej

Wpłaty można dokonywać bezpośrednio na konto bankowe naszej parafii:

STAROPRAWOSŁAWNA CERKIEW STAROOBRZĘDOWCÓW
Gabowe Grądy 7A
16-300 Augustów

a także poprzez płatności dotpay:
http://staroprawoslawie.pl/kontakt.html

Za wszelkie wpłaty serdeczne "Bóg zapłać"!

Z szacunkiem i chrześcijańską miłością

o. Mariusz Jefimow oraz Rada Staroprawosławnej Cerkwi Staroobrzędowców

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 16 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Mariusz Jefimow - awatar

Mariusz Jefimow

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij