Zbiórka Dropsik - zdjęcie główne

Dropsik

3 789 zł  z 2 248 zł (Cel)
Wpłaciło 147 osób w ciągu 5 dni.
Wpłać teraz
 

Tuż przed świętami zgłosił się do nas OTOZ Animals w Bojanie z prośbą o przyjęcie królika. Uszak w klatce został znaleziony w Wejherowie. Dostaliśmy informację że królik ma duże zmiany w pyszczku. Taka informacja niewiele nam mówiła...W czwartek o 21.00 do Sopockiego Uszakowa przyjechał Drops. Trafił w stanie zagrożenia życia... Po 30 minutach pobytu w naszej siedzibie zaczął się dusić. Gdyby nie szybka reakcja naszej wolontariuszki Kamili prawdopodobnie nie przeżyłby do następnego dnia...Uszak został w trybie natychmiastowym przewieziony do Trójmiejskiej Kliniki Weterynaryjnej w Gdańsku. 

Stan Malucha jest bardzo zły. 6letni królik waży zaledwie 900 g!!! Drops od razu po przyjeździe do Kliniki trafił pod tlen. Był bardzo odwodniony. Nie udało się pobrać krwi do badań.  Dodatkowo stan pacjenta uniemożliwiał wykonanie szerszej diagnostyki, ponieważ każde wyjęcie królika z inkubatora powodowało napady duszności. Mały ma także duże problemy z zębami i podejrzenie zapalenia płuc. Aktualnym celem jest ustabilizowanie naszego podopiecznego, by można było wykonać dalsze badania.  Drops dzielnie walczy! Od piątku dostaje leki, kroplówki, jest dokarmiany strzykawką oraz inhalowany. Po niewielkiej poprawie jego stan znów się pogarsza. Maluch w środę wieczorem został przetransportowany do przychodni weterynaryjnej AlterVet. 

Drops ma ogromną chęć życia, ale nie poradzi sobie bez Państwa pomocy, dlatego będziemy wdzięczni za każdą złotówkę na jego leczenie.  Koszty rosną w zastraszającym tempie... Do spłaty wciąż mamy faktury za leczenie Delicji i Wookiego.

Błagamy o pomoc w imieniu Dropsa! Pozwólmy mu uwierzyć w ludzi!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Fisiaki - awatar

  Fisiaki

  11.04.21
  11.04.21

  ❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.04.21
  09.04.21

  Walcz Kochany Dropsie!

 • Waldek Jedrzejczak - awatar

  Waldek Jedrzejczak

  08.04.21
  08.04.21

  Nie mogę patrzeć na cierpienie dropsa No mam nadzieję że wyzdrowieję każdy grosik się liczy

 • Piotr Januszewski - awatar

  Piotr Januszewski

  08.04.21
  08.04.21

  Trzymaj się Dropsik

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.04.21
  08.04.21

  zdrówka !!

3 789 zł  z 2 248 zł (Cel)
Wpłaciło 147 osób w ciągu 5 dni.
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 147

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Fisiaki - awatar
Fisiaki
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Maciej K. - awatar
Maciej K.
5
Agata - awatar
Agata
20
Małgorzata - awatar
Małgorzata
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Olga - awatar
Olga
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij