Zbiórka Druga szansa dla Arniego - zdjęcie główne

Druga szansa dla Arniego

1 452 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

AKTUALIZACJA 28.10.2019r:

Cześć kochani!

Arni wciąż przebywa w hoteliku, gdzie behawiorysta pracuje z nim każdego dnia. Niestety nasz chłopak oprócz problemów z pełnym zaufaniem człowiekowi, ma także niedoczynność tarczycy. Ponieważ Arni może mieć także problemu neurologiczne, które powodują niekontrolowane jego zachowania w stosunku do ludzi, musimy zbadać go tomografem komputerowym oraz skonsultować z fachowcami w tej dziedzinie.
Koszt samej tomografii to około 800 zł, 

do tego musimy doliczyć koszty paliwa, hoteliku (600 zł co miesiąc) oraz inne niezbędne badania i konsultacje.

Mamy nadzieję, że wkrótce dowiemy się, dlaczego Arni niekiedy reaguje złością w stosunku do swojego tymczasowego opiekuna. Czy jest to spowodowane chorobą czy może wyłącznie przeszłymi, fatalnymi doświadczeniami.

Prosimy o choćby grosik, dla tego ślicznego chłopaka! Nie pozwólmy mu dłużej cierpieć! 

Fundacja Nadzieja Dobermana 

——————————————
Hej!

Ciepły dzień czerwca, odczytujemy wiadomość od lekarza weterynarii, który prosi o pomoc dla psa, który może zostać uśpiony. Dlaczego? Młody pies pod Łodzią, podobno zaatakował opiekuna, a ten się psa obawia, izoluje go w kojcu na nieodpowiednim dla zwierzęcia terenie. Nasza wolontariuszka Ania rusza z lekarzem obejrzeć i poznać pieska. 

Szybko zdecydowaliśmy się pomóc Arniemu - rozumiemy, że ten mały książę, przez splot niekorzystnych wydarzeń trochę nabroił, jednak dajemy mu szansę na naukę życia z ludźmi i innymi zwierzętami.

Arni to fajny dwuletni pies, który wymaga szkolenia, nauki, co jest dobre a co złe. Arni nie okazał agresji wobec naszej wolontariuszki, jest kochanym psem, który potrzebuje konsekwentnego opiekuna i dużo miłości :). 

Miesięczny koszt utrzymania Arniego pod okiem specjalisty od psiego umysłu kosztuje nas 600 zł, do tego należy doliczyć koszty odrobaczania, szczepień, profilaktyki przeciw kleszczom oraz podstawowe badania z krwi. 

Cieszymy się, że lekarz weterynarii dał Arniemu szansę na życie i skontaktował się z nami!

Pod opieką fundacji znajduje się obecnie kilka psiaków i bez Twojej pomocy, nie będziemy w stanie pomagać kolejnym, dlatego doceniamy każdą darowiznę od cudownych ludzi, którym los tych pięknych psów nie jest obojętny.

Dziękujemy za okazane wsparcie, 

Fundacja Nadzieja Dobermana


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Lena - awatar

  Lena

  31.08.2019
  31.08.2019

  Dużo szczęścia dla Dino!

 • Beata Wysocka - awatar

  Beata Wysocka

  15.06.2019
  15.06.2019

  Powodzenia Dinus

1 452 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 19

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Julia Kom - awatar
Julia Kom
20
Adrianna Kukułka - awatar
Adrianna Kukułka
5
Katarzyna Piechowiak - awatar
Katarzyna Piechowiak
50
Paulina Bącalska - awatar
Paulina Bącalska
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Adrianna Kukułka - awatar
Adrianna Kukułka
10
Katarzyna Wojtyś - awatar
Katarzyna Wojtyś
100
Mariusz - awatar
Mariusz
50
Adam - awatar
Adam
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij