Dumka wraz ze swoimi 8 dziećmi została odebrana w trybie interwencji dnia 22.04.2018r. Maluchy mają ok 1 miesiąca i wymagają troskliwej opieki tak z naszej strony jak i ze strony swojej dzielnej mamy. 

Oprócz radzeniem sobie z tak liczną gromadką sunia musiała wytrzymywać ciągłą obecność pasożytów na gapę w postaci pasożytów, czego skutkiem okazały się silne problemy skórne:

Ponadto Dumka boryka się z silnym zapaleniem przewodów słuchowych, których leczenie trochę potrwa, tak samo jak leczenie zmian skórnych :(


Maluchy niedługo zaczną jeść samodzielnie, a więc będziemy potrzebowali środków na zakup karm startowych w postaci musów. Sunia również wymaga przyjmowania karm mokrych gdyż w poprzednim miejscu nie dowiedziała się co to karma sucha.

Potrzebujemy również podkładów higienicznych w każdej ilości, każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę jak bardzo nabrudzić potrafią szczeniaczki ;)


Ponadto potrzebujemy opłacić leczenie Dumki, które na pewno trochę potrwa i będzie kosztowne :(

Maluchy na szczęście są zdrowe, nie licząc pasażerów na gapę, których już się pozbywamy. 

Bardzo prosimy o wsparcie i pomoc w imieniu tych szkrabów i ich przekochanej mamy <3

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.