Zbiórka Łańcuch, głód, smutek i choroby - zdjęcie główne

Łańcuch, głód, smutek i choroby

543 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Życie Dusi nie rozpieszczało. Gdy była młodsza ze schroniska wzięła ją pewna pani. Dusia miała być towarzyszką dla dzieci. Dzieci były przeszczęśliwe, jednak szybko się psem znudziły. Pani i pana drogi się rozeszły, a Dusia wylądowała na łańcuchu, bo nikt nie wiedział co z nią zrobić. Po co dbać o istotę, która oddała rodzinie całe swoje serce? Egzystowała tak długie lata, płacząc z rozpaczy za kontaktem z ludźmi, których mocno pokochała. 

Rodzina Dusię bez problemu oddała. Na wizycie w lecznicy weterynaryjnej okazało się, że suczka ma znacznie zaawansowaną grzybicę skóry oraz sporą przepuklinę. Wskazane jest zrobienie badań krwi.Przed Dusią długa droga do zdrowia, w tym operacja przepukliny. Musimy znowu naprawić to, co zepsuł inny człowiek, łącznie z jej złamanym sercem... 

Drodzy Państwo, na Was - naszych darczyńców możemy zawsze liczyć. Dzięki Wam nie boimy się podejmować interwencji i ratować kolejne zwierzęta. Zawsze nam pomagacie. Zawsze IM POMAGACIE.  Wierzymy, że i tym razem uda nam się wspólnymi siłami uratować to małe, wielkie życie. 

Dusia jest małą, starszą psinką. Szacuje się, że ma koło 8-10 lat. Kocha dzieci! Szukamy dla niej również domu tymczasowego, lub już stałego, gdzie będzie mieć zapewniony ogrom miłości. W domu tymczasowym, w którym zamieszkała jest dużo innych zwierząt,  a ona tak bardzo pragnie mieć człowieka blisko, jak najwięcej... 

Kontakt w sprawie adopcji i domu tymczasowego: 794313600

Jeżeli ktoś z Państwa chciałby zrobić prezent Dusi i podarować jej karmę dobrej jakości (np. Rocco, Animonda, Brit) prosimy z kolei o kontakt pod numerem 793201270. 

Schronisko, z którego pochodzi Dusia nie chciało podjąć się interwencji w jej sprawie. Całkowicie umyli ręce od tej strasznej adopcji. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    06.05.2020
    06.05.2020

    dla DUSI

543 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 18

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Wojciech Weganski - awatar
Wojciech Weganski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
31
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Agata+ - awatar
Agata+
20
Martyna Gregorkiewicz - awatar
Martyna Gregorkiewicz
50
Edyta - awatar
Edyta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Robert Kieler - awatar
Robert Kieler
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij