Dymek kociak spod tramwaju

Zbiórka

05.09.2016r.

W sobotę po południu sąsiad naszej wolontariuszki zaalarmował ją, że znalazł młodego, około 3-4 miesięcznego kotka na torach tramwajowych. Jak się okazało po pierwszej wizycie w lecznicy kotek ma złamaną łapkę i mocno poobijamy brzuszek. Dziś był konsultowany w specjalistycznej lecznicy, a na środę jest planowany zabieg. W brzuszku jest ogromna przepuklina, którą trzeba koniecznie zoperować i złożyć połamaną łapkę. Kotek na razie został odrobaczony i odpchlony – wygląda, że dość długo przebywał na ulicy, bo jest dość zaniedbany i chudziutki, ale to łagodny, proludzki kot. Obecnie przebywa w domu tymczasowym u naszej wolontariuszki.
Koteczek będzie potrzebował poważnego leczenia i dużo kciuków na szczęście.
Gdyby ktoś zechciał wspomóc operacje kotusia finansowo – będziemy bardzo wdzięczni.

Photo

08.09.2016r.

Koteczek po wypadku już po zabiegu, operacja była bardzo rozległa i skomplikowana. Doktor zoperował brzuszek i złamaną łapkę. Teraz potrzebna mocne podwójne kciuki, żeby organizm dał radę wygrać z rozległymi obrażeniami.

Photo

13.09.2016r.

Dziś mija tydzień od bardzo długiej i skomplikowanej operacji Dymka. Kotek przeszedł poważną operację brzuszka (m.in. miał w fatalnym stanie mięśnie wzdłuż kręgosłupa) oraz łapki, której złamanie okazało się rozleglejsze niż wcześniej zakładano). Na szczęście, wszystko poszło dobrze, teraz Dymek czuje się coraz lepiej, ma lepszy humor, niespożytą energię – doktorzy i tymczasowi opiekunowie są bardzo zadowoleni z jego stanu i postępów w zdrowieniu. Koteczek dzielnie znosi częste wizyty w lecznicy i codzienne zastrzyki. Apetyt też mu dopisuje, zje każdą ilość dobrego jedzonka. Uwielbia zabawy, szczególnie ukochał sobie świeżo spadające kasztanki, które turla całym sobą ;)

Kciuki nadal bardzo potrzebne.

Operacja i leczenie Dymka wymaga sporych nakładów finansowych, dlatego bardzo prosimy o Wasze wsparcie, gdyby ktoś zechciał wspomóc Dymka finansowo – będziemy bardzo wdzięczni.

PhotoPhoto

Aktualności

 • KOTYlion z miłości do kotów

  KOTYlion z miłości do kotów

  13.01.17
  13.01.17

  11ego stycznia Dymek pojechał do własnego Domu. Dziękujemy za wsparcie i cieszymy się z kolejnego uratowanego kociego życia.

  Photo

Komentarze

 • Marta R.

  14.10.16
  14.10.16

  Powodzonka kocinko !

  • KOTYlion z miłości do kotów

   KOTYlion z miłości do kotów - Organizator zbiórki

   22.11.16
   22.11.16

   Dziękujemy za wsparcie dla Dymka! Niedługo czeka nas jeszcze wyjęcie stabilizacji oraz kolejna operacja przepukliny, bo nie wszystko trzyma się tak mocno jakbyśmy chcieli – uszkodzenia były bardzo rozległe, a zabieg bardzo skomplikowany i lekarzom udało się pozszywać Dymka na tyle, na ile było to możliwe miesiąc temu.

Wpłaty - 3

 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  30
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  30
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Marta R.
  50
  Marta R.

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe !

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Obróć, aby zobaczyć stronę