Zbiórka Żona inwalidy prosi o pomoc - miniaturka zdjęcia

Żona inwalidy prosi o pomoc

Zbiórka Żona inwalidy prosi o pomoc - zdjęcie główne

Żona inwalidy prosi o pomoc

4 640 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 73 osoby
Wpłać teraz
 
Katarzyna Fic - awatar

Katarzyna Fic

Organizator zbiórki


Jesteśmy rodzicami dwóch chłopców   Mój apel kieruję do WSZYSTKICH LUDZI DOBREJ WOLI, którzy będą w stanie dobrowolnie przekazać darowiznę i tym samym wspomóc leczenie męża Tomka (37 lat), drogę rehabilitacji i całkowitego wyleczenia z choroby. 

Aktualizacja z dnia 02 sierpnia 2020 r.

Kochani, od ostatniej aktualizacji jeszcze raz był Zespół Ratownictwa do kolejnego ataku, skan wrzucę w wolnej chwili, co nam się udało załatwić to holter EKG na 10 sierpnia, kardiologa na 25 sierpnia, nadal mąż nie może być sam w domu z powodu ataków duszności napadowej. Po 12 sierpnia będzie pulmonolog, nie możemy mieszkać wyżej niż na parterze, muszę pokryć koszty leczenia oraz  przeprowadzki, kaucji 1500 zł do innego wynajętego mieszkania na parterze (. Mąż nie da rady wchodzić na drugie piętro.  Nie da rady mieszkać w toksycznej atmosferze - z powodu zagzybienia mieszkania. Dziękuję wszystkim za wsparcie. Zbiórka zweryfikowana przez lokalne media - w dolnej części zbiórki. Miłej niedzieli. 

Aktualizacja z dnia 30 czerwca 2020r.

Dobry wieczór, mimo leków nadal są ataki - zaburzenia oddychania, drgawki, drżenie mięśni, które bardzo męża osłabiają 😥😥 30 czerwca był  Zespół Ratownictwa Medycznego, gdyż atak był bardzo silny. Mąż nie powinien sam zostawać w domu. Szukaliśmy specjalisty, który pomoże , by nie miał ataków. Znaleźliśmy 50 km za Częstochową, który specjalizuje się w leczeniu tego typu schorzeń, bardzo chcemy, aby mąż mógł  normalnie żyć,niestety każdy wyjazd jest drogi, to koszt 1200 zł. Po pierwszym wyjeździe 3 lipca mamy wdrożone nowe leczenie, wyjazdów będzie kilka. Liczymy na pomoc i udostępnianie ,dziękujemy z całego serca. Otrzymana od Państwa pomoc ma dla mnie ogromne znaczenie i będę za nią bardzo wdzięczna, gdyż dzięki ludziom o ogromnym sercu mąż będzie mógł lepiej żyć.

Aktualizacja z dnia 21 czerwca 2020r. 

Kochani, mąż jest po kolejnym nocnym ataku, drgawki, duszność, później silne osłabienie. Ma szanse na wyjazd w okolice Częstochowy, który mógłby polepszyć jego zdrowie, ale brakuje mi obecnie środków. Koszt to blisko 1200 zł. Dziękuję wszystkim za dotychczasowe wsparcie.  Pozdrawiam serdecznie.


❤️ W dniu 26 maja 2020, mimo epidemii musieliśmy zgłosić się do lekarza w związku z napadami ostrej duszności, tachykardii u męża - od dwóch miesięcy, zaburzeniami oddychania, w czasie ataków musi podejść do okna, ma drżenie mięśni, dusi się. Otrzymaliśmy szereg badań m.in. RTG płuc. Konieczna jest wizyta u pulmonologa oraz kardiologa. Ataki zdarzają się nawet w nocy.. Często nie śpimy. Mam nadzieję, że obejdzie się bez szpitala 😀 Brakuje mu świeżego powietrza. 


Stan zdrowia męża oraz opieka nad dziećmi w obecnym czasie nie pozwala mi podjąć kolejnej dodatkowej  pracy. Od czerwca chcemy rozpocząć dwutygodniową rehabilitację która będzie codziennie . Koszt dzienny dojazdu na rehabilitację to 50 zł , poza tym muszę zapewnić inne formy terapii opisane poniżej.

Zwracam się do Was z prośbą o choć najmniejszą pomoc. 


Historia chorób:

po dwukrotnym owrzodzeniu stóp - rany otwarte tworzą się same i nie chcą się goić (2015 rok, 2018 rok), w trakcie leczenia kolejnego przewlekłego owrzodzenia na prawej stopie.  Miał podejrzenie nowotworu złośliwego prawej stopy . Każda przewlekła rana to zagrożenie amputacją. Po zakażeniu tkanki podskórnej, martwicy w lewej stopie , w trakcie leczenia hipoglikemii reaktywnej (spadki poziomu glukozy we krwi) , gdzie w pierwszej chwili lekarz podejrzewał guz Insulinoma, częste zasłabnięcia, stan po endoprotezie stawu biodrowego 2008rok.

Zagrożenie nowotworem:

CHOROBA POZOSTAWIA PO SOBIE ŚLADY, KTÓRE SĄ NIEBEZPIECZNE DLA ŻYCIA. PRZEWLEKŁE OWRZODZENIA ORAZ BLIZNY PO NICH MOGĄ DOPROWADZIĆ   DO ROZWOJU NOWOTWORU ZŁOŚLIWEGO TZW OWRZODZENIA MARJOLINA.

Dotychczasowe leczenie :

Leczenie przewlekłych ran opierało się dotychczas na stosowaniu opatrunków hydrożelowych Aquacel Ag+, maściach ze srebrem, antybiotykach, kąpielach, wizytach, wyjazdach...  jednocześnie skazując na cierpienie związane z ogromnym bólem, teraz włączamy dodatkowe leczenie produktami ekologicznymi i naturalnymi. Na bieżąco potrzebujemy również opieki lekarskiej. Brakuje nam środków, musimy wybierać.

Pozostałe formy terapii:

Człowiek dobrej woli poradził mi drogę leczenia, która ma potwierdzone przypadki wyleczeń -terapię preparatami z ozonem . Stosujemy ją każdego dnia jako kompresy na stopy, dzięki temu jest szansa, że nie dopuściliśmy do rozwoju kolejnych  ran otwartych i raka. Nie możemy przerwać terapii, bez leczenia pojawią się kolejne owrzodzenia, natychmiast skóra staje się cienka i sucha.

Wprowadzamy dietę opartą na produktach ekologicznych oraz suplementach, które sporo kosztują. 

Rehabilitacja to w szczególności masaże oraz ćwiczenia ogólnousprawniające, wykonywane prywatnie przez doświadczonego fizjoterapeutę, również powinna być stale prowadzona. 

Wynajęcie mieszkania na parterze pilnie potrzebne

 MĄŻ PRAKTYCZNIE NIE WYCHODZI NA DWÓR.

Zwracamy się z apelem do Państwa o pomoc dla  naszej rodziny -   teraz każde wyjście na świat Tomka spoczywa w rękach innych osób. Każdy kontakt Tomka ze światem znajdującym się za drzwiami mieszkania zaczyna się tak samo: od pokonania schodów prowadzących z klatki schodowej bloku, w którym mieszkamy  do poziomu chodnika. Każdy powrót do domu to kolejne zmagania ze schodami.

Codzienna egzystencja jest dla nas  pełna przeszkód, a dzięki leczeniu i rehabilitacji nie będzie już stanowiła tak wielkiego problemu. 

Sytuacja mieszkaniowa:

Mieszkamy w bloku bez windy, na piętrze, mieszkamy w grzybie, mimo odgrzybiania pojawia się na nowo. Kochani, nie może tak być przy chorobie męża! 

Zebrane pieniądze będą przeznaczone na  leczenie, rehabilitację męża, koszty przeprowadzki.

POTWIERDZENIE SCHORZEŃ PRZEZ FUNDACJĘ AVALON

 

 

Nasza zbiórka była zweryfikowana przez radio i gazety - https://www.radiobielsko.pl/wiadomosci/nie-chodzi-i-moze-stracic-stope-rana-sie-nie-goi/40853  mogę podesłać więcej linków.

 Proszę o pomoc nie mamy wyjścia. 

Dziękujemy za Wasze gorące serca.

Kasia

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Katarzyna Fic - awatar

  Katarzyna Fic

  06.07.20
  06.07.20

  Dobry wieczór, mimo leków nadal są ataki - zaburzenia oddychania, drgawki, drżenie mięśni, które bardzo męża osłabiają 😥😥 30 czerwca był Zespół Ratownictwa Medycznego, gdyż atak był bardzo silny. Mąż nie powinien sam zostawać w domu. Szukaliśmy specjalisty, który pomoże , by nie miał ataków. Znaleźliśmy 50 km za Częstochową, który specjalizuje się w leczeniu tego typu schorzeń, bardzo chcemy, aby mąż mógł normalnie żyć,niestety każdy wyjazd jest drogi, to koszt 1200 zł. Po pierwszym wyjeździe 3 lipca mamy wdrożone nowe leczenie, wyjazdów będzie kilka. Liczymy na pomoc i udostępnianie ,dziękujemy z całego serca. Otrzymana od Państwa pomoc ma dla mnie ogromne znaczenie i będę za nią bardzo wdzięczna, gdyż dzięki ludziom o ogromnym sercu mąż będzie mógł lepiej żyć.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.05.19
  06.05.19

  Nie jesteście sami 🌝

  • Katarzyna Fic - awatar

   Katarzyna Fic - Organizator zbiórki

   07.05.19
   07.05.19

   Kochani, Nie ma takich słów, żeby wyrazić naszą wdzięczność. Wasza hojność porusza nasze serca. To wszystko, co dla nas robicie, daje siłę do dalszej walki. Dziękujemy Wszystkim za wsparcie, słowa otuchy, każdą przekazaną złotówkę. Dziękujemy wszystkim, którzy się angażują. Kasia i Tomek z rodziną

4 640 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 73 osoby
Wpłać teraz
 
Katarzyna Fic - awatar

Katarzyna Fic

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 73

Dariusz Budryca - awatar
Dariusz Budryca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Patryk Wawrzonkowski - awatar
Patryk Wawrzonkowski
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij