Zbiórka Dzika droga. Nie tylko w filmie! - miniaturka zdjęcia

Dzika droga. Nie tylko w filmie!

Monika Chełminiak - awatar

Monika Chełminiak

Organizator zbiórki

Oglądałaś "Dziką drogę"? To pytanie towarzyszyło mi przed i w trakcie podróży, gdy ludzie słyszeli o moich planach lub spotykali mnie na szlaku. Nie, odpowiadałam nie rozumiejąc czemu się tak dziwią. Wczoraj zobaczyłam. Dotarł do mnie sens tych pytań, a Ci z Was, którzy również widzieli film zapewne lepiej zrozumieją moją tęsknotę.

Nie jestem już pierwszej młodości, ale gdy ponownie udało mi się po latach wrócić na szlaki znowu poczułam, że czas potrafi się cofnąć. Piękne uczucie, nieziemskie, być wolną i mieć znowu 17 lat.

Co było takiego jak w "Dzikiej drodze", że ludzie pytali mnie o film? PLECAK. Pełen zbędnych ciężarów, wielki, obładowany jak wielbłądzi garb i to wszystko niczym filmowa bohaterka dźwigałam na swoich plecach. Zabawne, byłam z siebie taka dumna :-) W górach dowiedziałam się, że to był kiepski zakup. Niedopasowany do sylwetki, nadmiernie obciążony dodatkowo potęgował ból i utrudniał wspinaczkę. Nie było łatwo, ale było warto. Na nowo odnalazłam część siebie. Poznałam też prezentowaną na filmie przemiłą SALAMANDRĘ.

Chcę poczuć się znowu taka szczęśliwa, ale wśród moich kochanych chłopaków, zabrać ich w komplecie i dzielić z nimi swoją radość. Mój mąż ma urodziny we wrześniu. Jak zwykle nie będę miała dla niego żadnego super prezentu. Ale wymarzyłam sobie, że złożę mu obietnicę wspólnej wyprawy na którą chciałabym go tym razem zabrać. Problemem jest jak zwykle "piniądz". Zbędny do szczęścia, niezbędny do życia. Skąd go wziąć?

Jak można prosić o pomoc w spełnianiu marzeń kiedy jest wokół tylu potrzebujących? Cierpiących, konających, walczących o cudze i swoje zdrowie? Tyle braci mniejszych w potrzebie? Czy moja prośba nie jest przy nich samolubna? Może i jest, ale bez niej nie mam szans pokazać swoim chłopakom tego co sama tak bardzo kocham w górach. Przynajmniej nie teraz.

Zbieram na nocleg dla 3 osób. Dojazd. Posiłki i najdroższy z tego wszystkiego sprzęt. Kiedy wyprawa? Jesienią, zimą lub wiosną. Przecież każda pora jest dobra na spełnianie marzeń :-)

Jeżeli masz ochotę dorzuć od siebie grosz. Jeśli nie może chociaż udostępnisz?

Potrzebujesz zapewnień o mojej wdzięczności? Nie, bo już ją masz. W głębi serca wierzę, że uda mi się złożyć mężowi obietnicę i również dzięki Tobie nie będzie ona bez pokrycia. 

Ślę dobro, ukłony i do zobaczenia na szlaku :-) 

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Komentarze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.08.17
  18.08.17

  Na dobry początek. Powodzenia.

  • Monika Chełminiak - awatar

   Monika Chełminiak - Organizator zbiórki

   23.08.17
   23.08.17

   Dziękuję :-*

Monika Chełminiak - awatar

Monika Chełminiak

Organizator zbiórki

Wpłaty - 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij