Zbiórka Kastracja i leczenie dzikuski - zdjęcie główne

Kastracja i leczenie dzikuski

160 zł z 105 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób

KONIEC ZBIÓRKI 27.07.2019
Kastracja jest czymś, czego nigdy nie odmawiamy, bo ograniczanie kociej bezdomności to nasz nadrzędny cel. Kiedy poproszono nas o pomoc w kastracji dzikiej kotki nie zastanawialiśmy się.
Karmicielka bardzo się zaangażowała i złapała kotkę. Straszna dzicz, zdjęcie udało się zrobić dopiero, gdy była znieczulona. Niestety kotka była w bardzo wysokiej ciąży. Wszystkie jej poprzednie mioty poumierały. To dzika kotka, już sam przyjazd do lecznicy to był dla niej ogromny stres, a maluchy nie miały przyszłości. Podjęliśmy jedyną słuszną decyzję. Kotka została wykastrowana, a maluchy poddane eutanazji.

Kotka, poza kastracją, wymagała podstawowego leczenia, podania antybiotyku, "wypędzlowania" uszu i zaaplikowania leku na świerzbowca usznego, do tego walka z pasożytami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

Rachunek za to wszystko wyniósł 250 zł. Niewiele w porównaniu z kosztami leczenia innych kotów. Niewiele, bo dzięki temu całkowicie odmieniło się jej życie- na lepsze. Za to dla nas to bardzo duża suma, której sami nie dźwigniemy.

Prosimy o pomoc dla tej koteczki. 250 zł. to dla niej cena za nowe życie.

Aktualizacje


  • Fundacja Zwierzętom Pomocne - Pomorskie - awatar

    Fundacja Zwierzętom Pomocne - Pomorskie

    27.07.19
    27.07.19

    Kochani! Przez fb wpłynęła dla kotki wpłata 100zł. oraz 45,60 zł bezpośrednio na nasz paypal. W związku z tym zmniejszamy kwotę zbiórki o to, co już mamy. Brakuje jeszcze tylko troszkę! Dziękujemy, że jesteście <3 :*

160 zł z 105 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób

Wpłaty: 5

Aneta Żbik - awatar
Aneta Żbik
35
Domi - awatar
Domi
35
Iwona Mikita - awatar
Iwona Mikita
20
Marta - awatar
Marta
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij