Zbiórka Kastracja i leczenie dzikuski - zdjęcie główne

Kastracja i leczenie dzikuski

160 zł  z 105 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób

KONIEC ZBIÓRKI 27.07.2019
Kastracja jest czymś, czego nigdy nie odmawiamy, bo ograniczanie kociej bezdomności to nasz nadrzędny cel. Kiedy poproszono nas o pomoc w kastracji dzikiej kotki nie zastanawialiśmy się.
Karmicielka bardzo się zaangażowała i złapała kotkę. Straszna dzicz, zdjęcie udało się zrobić dopiero, gdy była znieczulona. Niestety kotka była w bardzo wysokiej ciąży. Wszystkie jej poprzednie mioty poumierały. To dzika kotka, już sam przyjazd do lecznicy to był dla niej ogromny stres, a maluchy nie miały przyszłości. Podjęliśmy jedyną słuszną decyzję. Kotka została wykastrowana, a maluchy poddane eutanazji.

Kotka, poza kastracją, wymagała podstawowego leczenia, podania antybiotyku, "wypędzlowania" uszu i zaaplikowania leku na świerzbowca usznego, do tego walka z pasożytami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

Rachunek za to wszystko wyniósł 250 zł. Niewiele w porównaniu z kosztami leczenia innych kotów. Niewiele, bo dzięki temu całkowicie odmieniło się jej życie- na lepsze. Za to dla nas to bardzo duża suma, której sami nie dźwigniemy.

Prosimy o pomoc dla tej koteczki. 250 zł. to dla niej cena za nowe życie.

Aktualizacje


  • Fundacja Zwierzętom Pomocne - Pomorskie - awatar

    Fundacja Zwierzętom Pomocne - Pomorskie

    27.07.19
    27.07.19

    Kochani! Przez fb wpłynęła dla kotki wpłata 100zł. oraz 45,60 zł bezpośrednio na nasz paypal. W związku z tym zmniejszamy kwotę zbiórki o to, co już mamy. Brakuje jeszcze tylko troszkę! Dziękujemy, że jesteście <3 :*

160 zł  z 105 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób

Wpłaty: 5

Aneta Żbik - awatar
Aneta Żbik
35
Domi - awatar
Domi
35
Iwona Mikita - awatar
Iwona Mikita
20
Marta - awatar
Marta
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij