Kocurek z Liściastej - pomagamy!
 Stan niestety jest bardzo poważny - prosimy o pomoc finansową i kciuki, bo potrzebujemy szczęścia jak nigdy:(

 Pod koniec długiego weekendu pojawiło się w internecie zdjęcie kota w bardzo złym stanie z prośba o pomoc dla niego. Kot koczował przy ul. Liściastej, dokarmiany przez ludzi. Głównie spał w wysokiej trawie, a spłoszony - chował się pod samochodami. Nie wiemy jak długo tam przebywał. We wtorek 7 maja na parkingu pojawiła się osoba, zdecydowana kota złapać i prosić o pomoc w jego ratowaniu kocią fundację. Udało się w środę 8 maja około godziny 20. Dzięki pomocy i doświadczeniu Pani Marzeny kocurek zdecydował się wejść do klatki-łapki, żeby wylizać sosik z pozostawionej tam miseczki z karmą. Był tak zajęty lizaniem, że nie zauważył nawet kiedy klatka się zamknęła. Wygląda dramatycznie :(
 Przed złapaniem niektórzy podejrzewali, że to trikolorka - niestety prawda okazała się bardzo smutna: to kocurek, a jego czarna sierść tak bardzo się odbarwiła, że miejscami jest rudo-biała! To nie koniec kocich nieszczęść: kocurek jest ranny, ma złamaną albo wybitą w biodrze łapę, w pyszczku katastrofa. Na pewno bardzo cierpi, ma takie zbolałe spojrzenie. Przewieziony do lecznicy skulił się i rozglądał wielkimi, złocistymi oczami. Los go nie oszczędził, a jednak wierzymy, że jego tułaczka się skończyła, a na znak zmiany otrzymał imię KAMPER . Przed nim badania i diagnostyka. Pomóżcie, prosimy.

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Aktualności

 • KOTYlion z miłości do kotów - awatar

  KOTYlion z miłości do kotów

  11.07.19
  11.07.19

  Kamper był na kontrolnej wizycie u doktora ortopedy. Niestety nie jest dobrze. Kocurek nadal jest bardzo chudy i mimo, że ma apetyt nie przybiera na wadze. Badanie krwi wykazały stan zapalny, a usg brzucha poważne zmiany w śledzionie, pęcherzu i jelitach (pogrubione znacznie ściany jelit i pęcherza oraz stan zapalny) - mogące wskazywać na jakąś chorobę autoimmunologiczną lub chłoniaka. Kamper dostał 3 rodzaje leków (w tym antybiotyk i steryd) na 2 tygodnie i zalecenie powtórzenia badań po zakończonej kuracji. W poniedziałek był na kontrolnych badaniach i ważeniu – niestety schudł. Waży tylko 3,2 kg, co jest zdecydowanie za mało, a stan zapalny nie tylko się nie cofnął ale wydaje się silniejszy :( Aktualnie Kamper nie kwalifikuje się do zabiegu, a złamana łapa okazuje się być jego najmniejszym problem. Musimy poszerzyć diagnostykę kocurka i koniecznie dowiedzieć się, co mu dolega. Kamperek bardzo potrzebuje teraz dobrych myśli i pieniędzy na diagnostykę. Bardzo prosimy o pomoc!

  Zdjęcie aktualności 34 059

Wpłaty - 24

Anonimowy Darczyńca - awatar
15
Anonimowy Darczyńca
Patryk Pokora - awatar
20
Patryk Pokora
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
80
Anonimowy Darczyńca
Agata - awatar
100
Agata
Agnieszka Jach - awatar
50
Agnieszka Jach
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca
A.R. - awatar
20
A.R.
Ania W - awatar
20
Ania W

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij