Zbiórka Pomniczek dla syneczka Maksia - miniaturka zdjęcia

Pomniczek dla syneczka Maksia Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomniczek dla syneczka Maksia - zdjęcie główne

Pomniczek dla syneczka Maksia

0 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Żaneta Dejnarowicz - awatar

Żaneta Dejnarowicz

Organizator zbiórki

Szanowni Państwo...

 mama Aniołka Maksia ...po 16 latach udało się, dwie kreski na teście radość nie do opisania... przeszczęśliwa,całą ciążę pod okiem lekarza ginekologa (wszystko dobrze)całą ciążę głaskała brzuszek, słuchaliśmy muzyki,mówiłam do mojego syneczka z tęsknota wypatrywał dnia rozwiązania.

Stało się...w 40 tc 5 dni zostałam w szpitalu od rana słyszę rozwiązanie,wypełnienia dokumentów,bieganina i czas oczekiwania...mimo całego zamieszania wiedziałam że zaraz będę najszczęśliwszą kobieta na świecie. 19:54 CC i jest mój kochany syneczek...taki śliczny bobas 5400 i 59cm,9/10pkt wycalowalam i zabrali na podstawowe opatrzenie. Nasze szczęście nie trwało zbyt długo,urodziłam syna dla nieba...Bóg nam go zabrał tak nagle i niespodziewanie na 4 dobę w szpitalu...tyle planow, marzeń i wszystko pękło... codziennie chodzę na grób zapalam światełko,dbam jak mogę,na ile mnie stać i ciągle pytam dlaczego,synku co się stało w tamten dzień..1luty2019,3dni przed urodzinami siostry o 13:54 odeszłeś...mimo wszystko juz nie obudziłeś się,nie patrzyłeś na mnie swoimi oczkami ani nie  chwyciłem mnie swoją dlonia za paluszek

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Żaneta Dejnarowicz - awatar

Żaneta Dejnarowicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij