Dominik Bartnik - awatar

Dominik Bartnik

Organizator zbiórki

Witajcie.

Mam na imię Antoś. Pewnie niektórzy z Was znają mnie osobiście a niektórzy po prostu kojarzą. Urodziłem się w Warszawie w październiku 2017 r. z wrodzoną wadą serduszka -zrośnięcie zastawki płucnej oraz hypolpazja prawej komory, które stwierdzono kiedy jeszcze byłem w brzuszku u Mamusi. Po kilku miesiącach od urodzenia spędzonych w Stolicy, po przejściu kilku zabiegów i operacji serduszka, w styczniu trafiliśmy w końcu z Mamusią do domku, naszych najbliższych. >Niestety, przede mną jeszcze kilka etapów leczenia (operacje), które przekształcą moje serduszko w jednokomorowe. Cały czas jestem pod stałą opieką Pielęgniarki- Mamusi, która skrzętnie przygotowuje moje lekarstwa kilkukrotnie w ciągu  doby. Muszę je przyjmować żeby w miarę normalnie funkcjonować. Moi Rodzice ciągle ze mną gdzieś wyjeżdżają ☺.

Pozostaję pod stałą kontrolą lekarzy specjalistów (kardiolog, pediatra, neurolog, gastrolog, laryngolog), którzy dbają o moją kondycję. 24 kwietnia świętowałem pół roczku ☺, a już nazajutrz byłem przyjęty na oddział w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie gdzie aktualnie przebywamy wraz z Mamusią. Jeszcze nie wiem z czym będzie się wiązała ta wizyta, bo przez cały czas mam robione badania i jestem monitorowany, ale wszyscy jesteśmy pełni wiary i dobrych myśli. Cały czas spotykamy się z serdecznością, zrozumieniem oraz wyrozumiałością naszych rodzin, przyjaciół, sąsiadów czy znajomych, za co oczywiście wszystkim DZIĘKUJEMY.

Dziękujemy również za wsparcie ludziom, których nie znamy osobiście, a którzy również spieszą nam z pomocą, tak duchową, jaki i materialną. Jeśli chcesz i możesz, to proszę również o Twoją pomoc

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Dominik Bartnik - awatar

Dominik Bartnik

Organizator zbiórki

Wpłaty - 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij