Zbiórka Oskar Dzielny Wojownik - miniaturka zdjęcia

Oskar Dzielny Wojownik

Zbiórka Oskar Dzielny Wojownik - zdjęcie główne

Oskar Dzielny Wojownik

9 306 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 61 osób
Wpłać teraz
 
Diana Krukowska - awatar

Diana Krukowska

Organizator zbiórki

Oskarek wiele już przeszedł urodził się w ciężkiej zamartwicy z 1 pkt abgar był reanimowany i intubowany po kilku dniach przeszedł operację serca po której  pojawiła się sepsa dostał odmy płucnej w szpitalu spędziliśmy 4 miesiące każda chwila przy małym szklanym łóżeczku mojego dzielnego wojownika była na wagę złota. 

Zdiagnozowano u niego  zespól Dandy -Walkera ,niedosłuch dysmorfię twarzoczaszki wzmożone napięcie mięśniowe ,upośledzenie psychoruchowe, hipoplazje robaka móżdżku ma problemy z koordynacją ruchową często się potyka i upada jest to tak zwaną ( ataksją ) co kończy się częstymi wizytami na szpitalnych salach ..... 

 W wieku 4 lat wykryto u niego spektrum Autyzmu. 

Ponieważ rehabilitacje na fundusz nie dają efektów a przykurcze ścięgien achillesa oraz ścięgien kolanowo goleniowych wciąż postępuje dlatego też bardzo ważna jest systematyczna rehabilitacja i ćwiczenia niestety jest to bardzo kosztowne  . 

 Oskar nie mówi, dlatego też potrzebne są zajęcia z logopedą by w końcu wypowiedział swoje pierwsze słowo, je samodzielnie ale  nie sygnalizuje swoich potrzeb.

Jestem przy nim  24 na dobę ponieważ potrzebuje opieki  nawet w nocy gdyż zdarzają mu się bezdechy senne.

Ostatnio coraz częściej zdarzają się ataki agresji i autoagresji Oskarek gryzie,drapie  siebie i innych, gryzie sobie nadgarstki do takiego stopnia że się kaleczy potrzebuje systematycznych zajęć z integracji sensorycznej.  

Kochani  dużo czytam też na temat różnych terapii które mogły by w jakiś sposób pomóc naszemu dziecku w niedalekiej przyszłości chcieli byśmy zakupić taki sprzęt C-Eye który mógłby pomóc w komunikacji z naszym synkiem koszt takiego urządzenia to około 25 tys zł i również nie posiada refundacji :/ 

 Oskarek w przedszkolu poznał alpaki od pierwszego dnia bardzo je pokochał chcieli byśmy by mógł korzystać z alpakoterapi częściej indywidualnie ponieważ jest ona polecana w szczególności dla osób z autyzmem,wspomaga rozwój sfery emocjonalnej i poznawczej oraz pewności siebie uczy empatji wspomaga procesy wychowawcze i resocjalizacyjne . Wiemy że są dzieci które po dłuższej pracy z tymi cudownymi miękkimi zwierzątkami zaczęły mówić mamy ogromną nadzieję ze i nasze dziecko wkońcu zacznie 

W tym roku byliśmy na dwóch turnusach logopedycznych widzimy poprawę jaką robi nasz synek dlatego też zbieramy pieniążki na kolejne turnusy.

Serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy wam wszystkim za pomoc 😘 poniżej podajemy numer sub konta Oskarka w Fundacji gdzie można przekazywać 1% podatku lub darowizny.

 Jeśli chcieli byście pomóc w realizacji marzeń naszego wojownika i naszych oczywiście , będziemy bardzo bardzo wdzięczni  . 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Diana Krukowska - awatar

  Diana Krukowska

  16.10.19
  16.10.19

  Serdecznie dziekujemy za pomoc to wiele znaczy dla naszego wojownika 😘pozdrawiamy .

  Zdjęcie aktualności 38 533

Komentarze


 • Joanna - awatar

  Joanna

  21.06.20
  21.06.20

  :)

 • Radosław R. Klient HODOWLI PAPUG TORUŃ - awatar

  Radosław R. Klient HODOWLI PAPUG TORUŃ

  02.03.20
  02.03.20

  Zdrowia dla dziecka

 • Agnieszka Biernat - awatar

  Agnieszka Biernat

  12.02.20
  12.02.20

  Wszystkiego dobrego

 • Elwira Sidorczuk - awatar

  Elwira Sidorczuk

  03.02.20
  03.02.20

  Licytacja dla Oskara obraz P. Michała Jamioła abstrakcja

 • Kamil - awatar

  Kamil

  25.12.19
  25.12.19

  Trzymam mocno kciuki za małego.

9 306 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 61 osób
Wpłać teraz
 
Diana Krukowska - awatar

Diana Krukowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 61

Joanna - awatar
Joanna
30
Magdalena Niziołek - awatar
Magdalena Niziołek
50
Olga Rendak-Grzesik - awatar
Olga Rendak-Grzesik
100
Barbara Jazienicka- licytacja - awatar
Barbara Jazienicka- licytacja
45
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marta Kocur - awatar
Marta Kocur
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Mariola MK - awatar
Mariola MK
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij