Zbiórka Zbiórka na Delfinoterapie - miniaturka zdjęcia

Zbiórka na Delfinoterapie

Diana Krukowska - awatar

Diana Krukowska

Organizator zbiórki

Witajcie  jestem mamą 2 dzieci niepełnosprawnego Oskara oraz zdrowej Julci Oskar ma 7 lat od urodzenia choruje na zespól Dandy -Walkera niedosłuch dysmorfię twarzoczaszki wzmożone napięcie mięśniowe ,upośledzenie psychoruchowe ze względu na urodzenie w ciężkiej  zamartwicy.

 Niedawno wykryto u niego spektrum Autyzmu oraz przykurcz ścięgien achillesa oraz ścięgien kolanowo goleniowych dlatego też ważna jest systematyczna rehabilitacja i ćwiczenia . 

 Oskar nie mówi, od niedawna je samodzielnie ale  nie sygnalizuje swoich potrzeb jestem z nim 24 na dobę ponieważ potrzebuje opieki  nawet w nocy ponieważ zdarzają się bezdechy senne.


Kochani  dużo czytam na temat różnych terapii które mogły by w jakiś sposób pomóc naszemu dziecku chcieli byśmy bardzo pojechać z naszym Oskarkiem na delfinoterapię  do truakawca wiele osób poleca delfiny dla autystów dlatego zbieramy na taki wyjazd ceny nie są małe  bo to aż 1120 euro na dzień dzisiejszy to  4654.61 zł delfinoterapia nie jest niestety refundowana  do tego dochodzi zakwaterowanie oraz bilety lotnicze ,dlatego proszę was o pomoc jeśli możecie wpłacić chodź 1zl zróbcie tak razem może nam sie to udać .

Serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy wam wszystkim 😘  Fundacja Potrafię Pomóc na rzecz dzieci niepełnosprawnych z wadami rozwojowymi przy wpłatach 1% z podatku trzeba wpisać nr Krs 0000303590 z dopiskiem Oskar Krukowski  240-084 


 Jeśli chcieli byście pomóc w realizacji marzeń naszego wojownika będziemy bardzo wdzięczni  .

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Diana Krukowska - awatar

Diana Krukowska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 3

Kamila Wilk - awatar
20
Kamila Wilk
Paulina W. - awatar
10
Paulina W.
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij