Zbiórka Wspomóż Stację Impreza - miniaturka zdjęcia

Wspomóż Stację Impreza

Zbiórka Wspomóż Stację Impreza - zdjęcie główne

Wspomóż Stację Impreza

2 071 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać teraz
 
Maciej Baryła - awatar

Maciej Baryła

Organizator zbiórki

Nasze radio utrzymywane jest ze środków własnych oraz z tego co przekażą nam Słuchacze. Na środki własne składają się głównie pieniądze zarobione w czasie imprez, które prowadzę jako DJ Baryła. Obecnie pandemia dała w kość, więc nie wygląda to najciekawiej ale dajemy radę dzięki Wam. Tak czy tak to Wy w dużej mierze tworzycie to radio oraz dobrą atmosferę. Zatem zapraszamy do wpłat.

Stację Impreza możecie słuchać poprzez stronę www.stacjaimpreza.pl oraz w aplikacjach na urządzenia mobilne: "Radio.pl", Replaio, oraz "Polskie Radio" (ta z Orzełkiem).

Nasz pomysł na własne radio powstał w 1995 roku. 

 Radio nadaje od grudnia 2014. Początkowo nadawało wyłącznie audycje na żywo, zaś poza nimi na antenie panowała cisza. 

Od 01.06.2018 Radio nadaje całą dobę, oraz audycje na żywo w wybrane dni.

W 1996 roku mieliśmy uzyskać częstotliwość na radio „EMITER” (wniosek nr 180/95 w KRRiT) nadające na falach FM dla mieszkańców Śląska z siedzibą w Chorzowie. Rozczarowani nie otrzymaniem koncesji z KRRiT (nasz wniosek został „przypadkowo” w szufladzie i rozpatrywano go na posiedzeniu dla województwa kieleckiego, zamiast katowickiego…) daliśmy sobie spokój.

W tamtym czasie nie było powszechnego dostępu do Internetu, nawet nikt nie myślał o czymś takim jak radio nadające przez Internet. Po latach do pomysłu powróciliśmy i realizujemy go w oparciu o nadawanie strumieniowe poprzez Internet.

To już nie te czasy, kiedy każda stacja radiowa skupia bardzo wielu  Słuchaczy. Intensywny rozwój Internetu zdecydowanie zmienił pozycję  radia, jednocześnie dając nowe możliwości.
W internecie każde radio ma konkurencję: gry online, kanały YouTube i cały szereg innych  atrakcji. Dlatego kładziemy nacisk na jakość zarówno od strony brzmienia  dźwięku, głosu i dykcji prowadzącego jak i zaplecza technicznego w tym muzyki. 

Niektórzy z nas pracowali już w komercyjnych i państwowych stacjach radiowych. Naszym mentorem był i jest Howard Stern (amerykański dj, dziennikarz, satyryk).
Co prawda nie pozwalamy sobie na dosłowną realizację jego pomysłów,  jednak również i u nas jest wesoło. Słuchają nas w Polsce, Europie oraz w  USA. Głównie są to osoby znające język polski, w którym głównie mówimy  na antenie. Radio ma charakter niekomercyjny i nadaje dla grona  przyjaciół, które powiększa się z każdą audycją. W czasie naszych  audycji można do nas dzwonić, wyrazić swoje zdanie, kogoś pozdrowić,  podyskutować. 

Dla wstydliwych mamy „Pozdrowienia” https://stacjaimpreza.pl/pozdrowienia/

Nazwa Stacja Impreza jest zastrzeżonym, słownym znakiem towarowym.

Autorem pomysłu Stacji Impreza jest Maciej Baryła ( DJ Baryła ) . 

Autorem pomysłu na radio „Emiter” był 

Maciej Baryła i Damian Buczkowski.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Maciej Baryła - awatar

  Maciej Baryła

  03.07.20
  03.07.20

  www.stacjaimpreza.pl Serdecznie zapraszamy na Radiowy Wieczór Muzyczny w sobotę 04.07.2020 od godziny 20:00 do 01:00

  Zdjęcie aktualności 52 017

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.05.20
  14.05.20

  Marek pozdrawiam

 • Bozena Mikiciuk - awatar

  Bozena Mikiciuk

  28.04.20
  28.04.20

  Ciesze sie ze gracie...bardzo Was lubie umilacie mi czas i dlatego z checia Was wspieram

 • marek respond - awatar

  marek respond

  25.04.20
  25.04.20

  Pozdrowienia z Filadelfii

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.04.20
  21.04.20

  Obserwuję te twoje radio, jest moc. Dziękuję, że dla nas grasz od tylu lat

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.04.20
  21.04.20

  Powodzenia

2 071 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać teraz
 
Maciej Baryła - awatar

Maciej Baryła

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Arletta Bartłomiejczak - awatar
Arletta Bartłomiejczak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Izabela Pałka - awatar
Izabela Pałka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Bozena Mikiciuk - awatar
Bozena Mikiciuk
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij