Zbiórka Na poprawę życia - miniaturka zdjęcia

Na poprawę życia

Zbiórka Na poprawę życia - zdjęcie główne

Na poprawę życia

2 156 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać teraz
 
Andrzej Szymański - awatar

Andrzej Szymański

Organizator zbiórki

Jestem Andrzej Szymański, były żużlowiec, którego karierę przerwał ciężki wypadek na torze żużlowym. Doznałem złamania kręgosłupa z uszkodzenia rdzenia kręgowego i wieloma urazami wewnętrznymi.Poruszam się na wózku inwalidzkim i borykam się  z chorobą nerek. Nie jestem w stanie pracować i jestem na najniższej rencie. 

Proszę o wsparcie wszystkich ludzi dobrej woli, kibiców i wszystkich którym nie jest obojętny los człowieka skazanego na wózek inwalidzki abym mógł troszkę lepiej radzić sobie w tym ciężkim życiu. 

Z góry dziękuję za każdą pomoc i serdecznie pozdrawiam darczyńców!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Andrzej Szymański - awatar

  Andrzej Szymański

  11.12.19
  11.12.19

  Kochani dziękuję z Całego Serducha za Pomoc i Pamięć!!!!

  Zdjęcie aktualności 41 089

Komentarze


 • Alicja - awatar

  Alicja

  11.12.19
  11.12.19

  Pozdrowienia z Rzeszowa

2 156 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać teraz
 
Andrzej Szymański - awatar

Andrzej Szymański

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 17

Wojciech Jankowski - awatar
Wojciech Jankowski
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
6
Weronika - awatar
Weronika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marek - awatar
Marek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
700
Zabi - awatar
Zabi
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
fajna rozmowa w PS. UL - awatar
fajna rozmowa w PS. UL
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij