Zbiórka Postaw Oliwkę na nóżki - miniaturka zdjęcia

Postaw Oliwkę na nóżki

Zbiórka Postaw Oliwkę na nóżki - zdjęcie główne

Postaw Oliwkę na nóżki

2 127 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 43 osoby
Wpłać teraz
 
Katarzyna Stobba - awatar

Katarzyna Stobba

Organizator zbiórki

Witam was  bardzo serdecznie :) 

Mam na imię Oliwka, urodziłam się kilka miesięcy za wcześnie a mianowicie w 23 tygodniu ciąży z wagą 550 gram, mierząc tylko 31 cm.
Spróbujcie sobie wyobrazić jaka byłam maleńka.
Okruszek prawda?
Spędziłam w szpitalu pierwsze pół roku swojego życia. To był trudny czas, ponieważ urodziłam się z wieloma problemami: niewydolnością oddechową, zakażeniem, niedokrwistością, nadciśnieniem płucnym, martwiczym zapaleniem jelit. W pierwszych 6 miesiącach życia  przeszłam 5 operacji, dwukrotne zakażenie sepsą oraz bardzo  ciężki wylew dokomorowy IV stopnia. Od początku nie potrafiłam sama jeść, nie miałam odruchu ssania. Przez pierwsze miesiące pokarm dostawałam  za pomocą sondy, dopiero później zaczęliśmy karmienie łyżeczką. Mimo to bardzo mało przybierałam na wadze i potrzebna była kolejna operacja, polegająca na założeniu sondy bezpośrednio do żołądka. Takich operacji niestety  mam przed sobą jeszcze wiele...w najbliższym czasie czeka mnie naprawienie zwichniętego bioderka

W marcu skończyłam 6 latek, nadal jeszcze  samodzielnie  nie chodzę ale wszyscy wierzymy, że dzięki codziennej rehabilitacji będe biegać tak, jak inne dzieci. Mama mówi że czeka na to, aż będe broić, wyrzucać naczynia z szafek i obrywać  listki z kwiatów... .
Pokonałam już tak wiele przeszkód! 

Bardzo bym chciała pojechać na kolejny 14 dniowy turnus rehabilitacyjny, okropnie kosztowny niestety :( . Planujemy go rozpocząć juz niebawem, wiemy że kwota jaką musimy wpłacić jest sumą ogromną ale mamy nadzieję że się uda :)

 Strasznie nie lubimy kiedy musimy kolejny raz was prosić o wsparcie i pomoc, to dla nas bardzo trudne dużo fajniej się pomaga i my też staramy się to robić np. mama zawsze przekazuje ubranka po mnie komuś potrzebującemu, dzieli się specjalnym mleczkiem  które ja dostaje i nie zawsze je w całości zużywamy czy w ramach wolnego czasu (a jest go bardzo mało) udziela się w wolontariacie :) . 

Kochani miało być inaczej, nie planowałyśmy że będziemy musiały prosić o wsparcie ale nasza sytuacja życiowa bardzo mocno uległa zmianie i niestety nie mamy innego wyjścia.  Obiecujemy że jest to ostatnia zbiórka w tym roku z przeznaczeniem na moją rehabilitacje. Za kilka miesięcy a mianowicie w  listopadzie zaczną pojawiać się na moim fundacyjnym subkoncie środki z 1 % i wówczas z nich będę korzystała :) 

Pomożecie? Każda 1 zł ma moc :)

Proszę, pomóż mi w wędrówce na szczyt, pomóż mi  zdobyć mój własny Mount Everest, gdzie na samej górze czeka samodzielność.
Dziękuje ci z mamusią najpiękniej oraz zachęcam do kibicowania na mojej stronie gdzie co kilka piszemy co u mnie słychać  https://www.facebook.com/OliwiaStobba/

Buziaki kochani.

p.s. jednocześnie prowadzimy licytację książek wiec zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy

https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.2031828933610590&type=3

https://www.facebook.com/groups/czytamyipomagamy/


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Katarzyna Stobba - awatar

  Katarzyna Stobba

  03.06.19
  03.06.19

  Dziękujemy pięknie za wsparcie. Dzisiaj zbiórka przekroczyła 1000 zł tym samym mamy już 20 %. Jesteście wspaniali.

  Zdjęcie aktualizacji 32 315

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.05.19
  26.05.19

  Chociaż troszkę. Sama mam niepełnosprawną córkę. Wiem co to znaczy. Proszę wierzyć córka będzie chodzić. Moja zaczęła w wieku 5 Lat. Ciężkie noedotlenienie, miała nie przeżyć 24 godzin

  • Katarzyna Stobba - awatar

   Katarzyna Stobba - Organizator zbiórki

   26.05.19
   26.05.19

   Dziękujemy pięknie i za wsparcie finansowe i za słowa otuchy. Tak bardzo byśmy chciały aby tak się stało Zyczymy dużo zdrówka i samych pogodnych dni 😀 Ściskamy 😀

2 127 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 43 osoby
Wpłać teraz
 
Katarzyna Stobba - awatar

Katarzyna Stobba

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 43

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Wpłata za książkę - awatar
Wpłata za książkę
20
Barbara Frysztak - awatar
Barbara Frysztak
20
Aga Hirt - awatar
Aga Hirt
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij