Zbiórka Zbiórka na ratunek dla Bąbla - zdjęcie główne

Zbiórka na ratunek dla Bąbla

579 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Weronika Sassek - awatar

Weronika Sassek

Organizator zbiórki

Witamy serdecznie,

Zwracamy się z prośbą o wsparcie dla naszego czworonożnego przyjaciela, który jest obciążony genetyczną chorobą wątroby. Nasz psiak to wesoły, dwu letni York o imieniu Bąbel. Bąbel jest niewielkich rozmiarów, ale ma wielkie serce. Spontanicznie reaguje na ludzi, potrafi wpaść w euforię na widok nieznajomych. Niestety ten piesek cierpi na genetyczne schorzenie wątroby o nazwie krążenie wrotno-oboczne. W przeciągu swojego krótkiego życia Bąbel przeszedł już dwa zabiegi usuwania kamieni z cewki moczowej, kamienie te pojawiają się w wyniku genetycznego schorzenia wątroby. W ostatnim czasie pojawiły się objawy neurologiczne, utraty przytomności. Jedynym ratunkiem dla naszego pupila jest operacja. Niestety w naszym mieście nie ma lecznic, które przeprowadzają tego typu zabiegi a jedyna nam znana znajduje się w Warszawie czyli ponad 300km od naszego miejsca zamieszkania. Zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie dla naszego pupila, który bez tej pomocy może nas przedwcześnie opuścić. Na obecną chwilę nie mamy zdolności finansowej aby samodzielnie ponieść koszty takiej operacji, dlatego liczymy na ludzi dobrej woli. Na kwotę 4000 składa się koszt tomografii, operacji, leków, oraz hospitalizacji. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anna Broniecka - awatar

    Anna Broniecka

    11.02.2019
    11.02.2019

    Trzymam kciuki, będzie dobrze jestem Z wami

579 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Weronika Sassek - awatar

Weronika Sassek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 20

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Tata Andrzej - awatar
Tata Andrzej
20
Anna Broniecka - awatar
Anna Broniecka
13
J.K. - awatar
J.K.
10
Szczesniak - awatar
Szczesniak
20
Mariusz Markiewicz - awatar
Mariusz Markiewicz
50
G.M. - awatar
G.M.
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
JOANNA GOŁASKA - awatar
JOANNA GOŁASKA
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij